Prístroj EunSung Microson Plus na ošetrenie tváre a tela

EunSung

Prístroj EunSung Microson Plus spojil výhody tradičných HIFU zariadení a systémov HIFU novej generácie! Systém je vybavený vysokokvalitnými konvenčnými prevodníkmi (hrotmi) s kapacitou série nástrelov v troch hĺbkach a s takou vysokou mierou účinnosti, ktorú klienti očakávajú. Súčasťou prístroja sú praktické ošetrovacie hlavice v štýle pera (tzv. pen), ktoré v porovnaní s inými hrotmi so sériovým nástrelom uľahčujú a zefektívňujú manipuláciu v ťažko dostupných oblastiach ošetrenia (napríklad okolie očí a úst).
S prístrojom Microson Plus môžete vyťažiť maximum z technológie HIFU a poskytnúť najkompletnejšiu službu omladenia tváre HIFU dostupnú vo vašom salóne so strojmi EunSung!

Sféry aplikácie: omladenie tváre, lifting tváre, spevnenie pokožky, redukcia periorbitálnych, periokulárnych a nasolabiálnych vrások, lifting línie obočia a brady, tvarovanie postavy a redukcia obvodu.

Kategória: Značka:

POPIS VÝROBKU

Prístroj EunSung Microson PlusMicroson Výrobca EunSung vybavil Microson Plus nielen osvedčenými transduktormi so sériovými nástrelmi, ale aj novou generáciou ošetrovacích hlavíc v štýle pera. Prístroj tak disponuje presnosťou osvedčených sériových nástrelov v troch hĺbkach ošetrenia (1,5 mm, 3,0 mm a 4,5 mm), ktoré sú charakteristické pre najvyspelejšie HIFU systémy, a dokáže pôsobiť cez celú štruktúru pokožky až po vrstvu SMAS. Okrem toho je pre prístroj charakteristická väčšia miera flexibility pen hlavíc, čo je mimoriadnou výhodou najmä pri zaoblených a malých plochách ošetrenia (napríklad okolo pier a očí). Ošetrovacie hlavice v štýle pera pôsobia rovnako v troch hĺbkach ošetrenia tváre (1,5 mm, 3,0 mm a 4,5 mm), čo je typickým znakom vyspelých HIFU systémov.

Kozmetici, ktorí chcú poskytnúť klientom možnosť HIFU tvarovania postavy, sa nemusia ani v najmenšom obávať. Ako voliteľné príslušenstvo sú k dispozícii hlavice na ošetrenie tela v štýle pera, ktoré pôsobia v hĺbke 8 mm, prípadne 13 mm a umožňujú nástrely až do hlbokých vrstiev tukového tkaniva.

Vďaka precíznej výrobe je zameranie ohniskového bodu mimoriadne presné, preto aj ošetrenia sú silné, bezpečné a účinné a ich výsledky sú neobyčajne vynikajúce a dlhotrvajúce.

Výhody

 • rýchle, efektné, nechirurgické omladenie tváre
 • efektívne klasické a pen ošetrovacie hlavice s dlhou životnosťou a vysokou manipulačnou flexibilitou
 • precízne stanovená hĺbka ošetrenia a ohniskových bodov
 • presná regulácia nastavenia prístroja
 • tri voliteľné hĺbky ošetrenia tváre (1,5 mm, 3,0 mm a 4,5 mm) pri tradičných aj tzv. perových ošetrovacích hlaviciach, dve doplnkové ošetrovacie hlavice v štýle pera ako voliteľné príslušenstvo na ošetrenie v hĺbke 8 mm a 13 mm
 • počet nástrelov a ich rýchlosť (v režime pen – pera) určuje obsluhujúci personál
 • používateľsky ústretové rozhranie
 • zabudovaný bezpečnostný senzor, systém nad 43 ℃ automaticky obmedzí vyžarovanie energie
 • technológia prevodníkovej štrbiny na redukciu vedľajších účinkov
 • tri typy klasických transduktorov a tri typy prevodníkov v tvare pera s rôznymi hĺbkami ošetrenia pre komplexné HIFU riešenie

 

Aplikácia

 • omladenie tváre
 • lifting tváre
 • napnutie pokožky
 • redukcia periorbitálnych, periokulárnych a nasolabiálnych vrások
 • zdvihnutie línie obočia a brady
 • tvarovanie postavy a redukcia obvodu

Dôležité!Dôležité! Pred zakúpením zariadenia HIFU venujte, prosím, pozornosť týmto informáciám

Predpokladom úspešnej HIFU terapie je niekoľko kľúčových podmienok, ktoré je dôležité poznať. Zariadenia, ktoré nespĺňajú tieto základné podmienky, spôsobujú často sklamanie, pretože ani odborný personál, ani klienti sa nedočkajú očakávaných výsledkov HIFU ošetrení!

 • Tri hĺbky ošetrenia: esenciálnou zložkou účinnosti ošetrenia tváre prístrojom HIFU je, že prístroj môže pôsobiť v rôznych hĺbkach 1,5 mm, 3,0 mm a 4,5 mm.
 • Pri originálnych vysokokvalitných HIFU prístrojoch s konvenčnou hlavicou s prevodníkom energie v nijakom prípade NEPOUŽÍVAJTE REŽIM SKENOVANIA: z princípu fungovania tradičnej hlavice HIFU vyplýva, že ovládacia hlavica zariadenia musí byť počas nástrelu stabilná, bez pohybu. Mechanický pohyb hlavice pri ošetrení tváre a nástrele môže spôsobiť popáleniny pokožky! Existuje však aj nepravá, takzvaná „technológia HIFU“, ktorá sa používa v režime skenovania. Tento prístroj využíva kvázi-kontinuálny ultrazvuk s oveľa nižšou intenzitou. Účinnosť neporovnateľne zaostáva za účinnosťou originálnych HIFU zariadení.
 • Hlavica novej generácie v tvare pera MUSÍ byť počas aplikácie nepretržite V POHYBE: pen hlavice prenášajú v porovnaní s hlavicami klasického prístroja HIFU viac energie v kratšom časovom intervale. Preto je dôležité nenechávať hlavicu počas prevádzky v danom bode, ale nepretržite ňou pohybovať v rytme frekvencie ošetrenia, pretože pri zastavení na jednom mieste môže dôjsť k niekoľkým po sebe idúcim nástrelom a nadmernému bodovému poškodeniu pokožky. Majte na pamäti, že hlavica v štýle pera nie je rovnaká ako napodobeniny HIFU fungujúce v režime skenovania: originálne pero prenáša výkonnejšiu energiu do konkrétneho bodu v kratšom časovom intervale (na toto riešenie použil výrobca výrazné vylepšenia), zatiaľ čo napodobenina využíva slabší, nepretržitý ultrazvuk na prenos energie vo viacerých bodoch. Práve pre nižšiu energiu budú výsledky omnoho slabšie viditeľné v porovnaní s veľkolepým výkonom originálnych HIFU zariadení aplikujúcich viac energie.
 • Neexistujú neopotrebovateľné hlavice, pretože časom všetky strácajú schopnosť emitovať ultrazvuk. Je to veľmi podobné s UV trubicami na solárne opaľovanie. Po preddefinovanom počte nástrelov sú výsledky slabšie, rovnako ako pri solárnej trubici, ktorá svieti, ale stratí opaľovací efekt. Je veľmi dôležité zabezpečiť aj stabilnú životnosť hlavice! Stabilnú životnosť môžu zaručiť iba výrobcovia kvalitných zariadení. Naša spoločnosť Estetic Partner s.r.o. sa s prístrojom podobnej kvality čínskeho pôvodu dosiaľ nemala možnosť stretnúť.

Princíp činnosti

microson-hifu

Ošetrenie tváre Microson Plus

Technológia ohniskového ultrazvuku Microson Plus vytvára drobné, kontrolované body tepelného poranenia v rôznych vrstvách pokožky v hĺbke 4,5 mm, 3,0 mm a 1,5 mm, v závislosti od typu ošetrovacej hlavice. Podstatou ošetrenia je proces, pri ktorom najskôr v blízkosti miest tepelného poranenia pri teplote 60 – 65 ℃ dôjde k okamžitému napnutiu tkaniva, tzv. shrinkingu (zmršťovaniu). Počas nasledujúcich 2 – 4 mesiacov prebieha proces neokolagenézy založenej na rekonštrukcii populácie fibroblastov, ktoré vytvárajú dlhotrvajúci efekt liftingu a spevnenia tváre. Počas skutočne efektívneho ošetrenia troch vrstiev vrátane rôznych zón tváre je potrebné vytvoriť 10 000 – 15 000 mikrokoagulačných lézií pre úplnú spokojnosť klientov s prihliadnutím na ich individuálne potreby.

Črty tváre pôsobia viditeľne mladšie už bezprostredne po ošetrení. Konečné výsledky sa dostavia v priebehu 2 – 4 mesiacov a pretrvajú približne rok.
Microson Plus umožňuje úplné omladenie tváre, pretože pôsobí v hĺbke 1,5 mm, 3,0 mm a 4,5 mm až po tú vrstvu SMAS, ktorú bola inými elektrokozmetickými alebo svetelnými estetickými postupmi doteraz nedostupná.

Microson Plus - tri hĺbky ošetrenia tváre
Pomocou zariadení HIFU vybavených tradičnými prevodníkmi, ktoré vytvárajú koagulačné body sériou bodových nástrelov, sa ťažko ošetrujú oblasti okolo očí a úst pre ich štrukturálne vlastnosti (tvar, veľkosť atď.).

Ošetrujúca hlavica Microson Plus v štýle pera vytvára na rozdiel od iných HIFU zariadení jediný koagulačný bod a môže sa v ošetrovanej oblasti nepretržite pohybovať, čo vám umožňuje manipulovať s malými oblasťami, ako sú periorbitálne, periorálne, nasolabiálne línie a zakrivené alebo nepravidelne tvarované oblasti.
Keď senzor zabudovaný v hlavici zaregistruje, že teplota prevodníka dosiahla alebo prekročila 43 ℃, systém automaticky obmedzí výstup energie pre bezpečnosť procesu ošetrenia.

Preto ošetrovacie hlavice Microson Plus v štýle pera možno veľmi účinne aplikovať najmä na menších plochách tváre. Pri mimoriadne účinnom ošetrení na úrovni troch vrstiev vrátane rôznych oblastí tváre je potrebné vytvoriť množstvo mikrokoagulačných lézií, aby sa dosiahla absolútna spokojnosť ošetrovaných klientov s prihliadaním na ich individuálne potreby.

EunSung Microson Plus - Princíp fungovania

Odbúravanie tuku pomocou prístroja Microson Plus

Voliteľné ošetrovacie hlavice Microson Plus v štýle klasické s hĺbkou pôsobenia 8 mm a 13 mm účinne pôsobia na tukové bunky, ktoré sú koagulačnou teplotou zničené.

Klasické transduktory (prevodníky)

EunSung Microson Plus - hlavice v štýle klasické 4,5 mm - na ošetrenie tváre

SM4-4.5

Vrstva SMAS je oblasť svalového tkaniva tváre v hĺbke 4,5 mm pod povrchom pokožky. Tvorí ho kolagén a pružné tkanivové vlákna a hrá dôležitú úlohu pri prenose svalových kontrakcií na povrch pokožky. Tradičný prevodník Microson Plus umožňuje nechirurgický facelift vytvorením TCP (termokoagulačných bodov) v SMAS.

EunSung Microson Plus - hlavice v štýle klasické 3,0 mm - na ošetrenie tváre

DD7-3.0

Zóna hlbokej dermy sa nachádza 3,0 mm pod povrchom kože a s vrstvou SMAS je spojená vláknitým septom (priehradkami). Ošetrenie Microson Plus s týmto konvenčným prevodníkom vytvára bodové termokoagulačné lézie v hlbokej derme a podporuje lifting tváre a regeneráciu kolagénu.
 

EunSung Microson Plus - hlavice v štýle klasické 1,5 mm - na ošetrenie tváre

SD7-1.5

Tradičný transduktor Microson Plus pôsobí na redukciu vrások vytváraním termokoagulačných bodových lézií v hĺbke 1,5 mm v povrchovej vrstve dermy bohatej na kolagén stimuláciou procesu neokolagenézy.
 
 
 

Transducery

Tvár Telo
Transduktor SM4-4.5 DD7-3.0 SD7-1.5 SC4-8 SC4-13
Frekvencia 4 MHz 7 MHz 7 MHz 4 MHz 4 MHz
Hĺbka ošetrenia 4,5 mm 3,0 mm 1,5 mm 8,0 mm 13,0 mm
Cieľová oblasť SMAS Hlboká derma Povrchová derma Podkožný tuk Podkožný tuk
Štandardné príslušenstvo Voliteľné príslušenstvo

Hlavice v štýle pera

EunSung Microson Plus - hlavice v štýle pera 4,5 mm - na ošetrenie tváre

SMP4-4.5

Vrstva pokožky SMAS je súčasťou svalového tkaniva tváre v hĺbke 4,5 mm. Tvorí ho kolagén a elastické spojivové tkanivo. Hrá dôležitú úlohu pri prenose svalových kontrakcií na povrch kože. Microson Plus umožňuje nechirurgický lifting tváre vytvorením TCPs (termokoagulačné bodové lézie) v SMAS.

EunSung Microson Plus - hlavice v štýle pera 3,0 mm - na ošetrenie tváre

DDP7-3.0

Oblasť hlbokej dermy (zamše) sa nachádza v hĺbke 3,0 mm pod povrchom kože a s vrstvou SMAS je prepojená vláknitými septami (priehradkami). Ošetrenie prístrojom Microson Plus s týmto prevodníkom vytvára termokoagulačné bodové lézie v hlbokej derme a podporuje lifting tváre a regeneráciu kolagénu.

EunSung Microson Plus - hlavice v štýle pera 1,5 mm - na ošetrenie tváre

SDP7-1.5

Microson Plus pôsobí na redukciu vrások vytvorením termokoagulačných bodových lézií v hĺbke 1,5 mm v povrchovej vrstve dermy bohatej na kolagén stimuláciou procesu neokolagenézy.
 
 
 

Transducery

Tvár
Transduktor SMP4-4.5 DDP7-3.0 SDP7-1.5
Frekvencia 4 MHz 7 MHz 7 MHz
Hĺbka ošetrenia 4,5 mm 3,0 mm 1,5 mm
Cieľová oblasť SMAS Hlboká derma Povrchová vrstva dermy
Štandardné príslušenstvo

Kontakt

Mgr. STELLA PERHÁČOVÁ
Lektor,školiteľ
a obchodný zástupca
pre oblasť kozmetiky
a prístrojových ošetrení

Telefónne: +421 949 762052, +421 944 259578
Adresa: Estetic Partner, s.r.o.,
Drieňová 34, 821 02 Bratislava, Slovakia

  Napíšte nám

  Vaše meno*

  Váš email*

  Vaše telefónne číslo

  Vaša správa

  Predmet - Request for information about product

  TECHNICKÝ POPIS VÝROBKU

  Výrobca

  EunSung

  Názov

  Microson Plus

  Druh energie

  HIFU (High Intensity Focused Ultrasound)

  Typy ošetrovacích hlavíc

  Tradičné hlavice
  štandardné vybavenie – na ošetrenie tváre:
  SD7-1.5 (7Mhz/1,5 mm), DD7-3.0 (7Mhz/3,0 mm), SM4-4.5 (4Mhz/4,5 mm)
  voliteľné – na ošetrenie tela:
  SC4-8.0 (4Mhz/8,0 mm), SC4-13.0 (4Mhz/13,0 mm)

  Ošetrovacie hlavice v štýle pera
  štandardné vybavenie – na ošetrenie tváre:
  SDP7-1.5 (7Mhz/1,5 mm), DDP7-3.0 (7Mhz/3,0 mm), SMP4-4.5 (4Mhz/4,5 mm)

  Príkon

  AC 240 V, 50/60 Hz

  Displej

  10,2 palcový dotykový LCD displej

  Rozmery (Š x V x H)

  498 mm x 437 mm x 329 mm

  Hmotnosť

  11 kg

  Kontakt

  Mgr. STELLA PERHÁČOVÁ
  Lektor,školiteľ
  a obchodný zástupca
  pre oblasť kozmetiky
  a prístrojových ošetrení

  Telefónne: +421 949 762052, +421 944 259578
  Adresa: Estetic Partner, s.r.o.,
  Drieňová 34, 821 02 Bratislava, Slovakia

   Napíšte nám

   Vaše meno*

   Váš email*

   Vaše telefónne číslo

   Vaša správa

   Predmet - Request for information about product

   document.getElementById( "ak_js_2" ).setAttribute( "value", ( new Date() ).getTime() );

   TOP