Prístroj EunSung Microson Pen HIFU na ošetrenie tváre

EunSung

Prístroj EunSung Microson Pen, ktorý prichádza na náš trh, reprezentuje novú generáciu HIFU systémov. S potešením Vás preto informujeme, že rok 2021 obohatil profesionálov v oblasti ošetrenia tváre nielen o skvelú možnosť získať nový, kvalitný a efektívny prístroj z radu HIFU systémov, ale aj možnosť získať ho za dostupnú cenu. Novú generáciu zariadení HIFU „ušil“ výrobca „na mieru“ aktuálnym potrebám odborníkov a ich klientov. Súčasťou prístroja sú vymeniteľné, praktické ovládacie hlavice v štýle pera (pen), ktoré v porovnaní s klasickými pomôckami uľahčujú manipuláciu aj v ťažko dostupných oblastiach ošetrenia (napríklad okolie očí a úst). Microson Pen Vám odovzdáva kontrolu: energiu HIFU môžete namieriť presne tam, kam potrebujete. Vezmite si prístroj budúcnosti do vlastných rúk a presvedčte svojich klientov, že HIFU ošetrenia vo Vašom salóne prekonajú ich očakávania!

Použitie: omladenie tváre, lifting tváre, spevnenie pokožky, redukcia periorbitálnych, periokulárnych a nasolabiálnych vrások, lifting obočia a brady.

Kategória: Značka:

POPIS VÝROBKU

Prístroj EunSung Microson PenMicroson Pen je jednou z význačných noviniek roka 2021 od spoločnosti EunSung. S týmto prístrojom sa môže splniť sen nejednej kozmetičky, keďže v porovnaní s doterajšími veľmi kvalitnými HIFU prístrojmi je výrazne dostupnejší nielen z hľadiska nákladov spojených s použitím hlavice pri jednom ošetrení, ale aj ceny samotného prístroja. Rozdiel tkvie v type ovládacej hlavice. Zatiaľ čo pôvodne hlavice HIFU s prevodníkom energie vytvárali sériu bodov jediným presným nástrelom na konkrétne miesto (t. j. prenos energie do niekoľkých ohniskových bodov v jednom nástrele), hlavica Microson Pen, ako napovedá názov, prenáša energiu HIFU do jediného bodu. Užívateľ si môže nastaviť počet a rýchlosť nástrelov (1 – 7 za sekundu) v ošetrovanej oblasti. Prednosťou štýlu pera (pen) je väčšia flexibilita, čo je obrovskou výhodou najmä pre zakrivené (oblúkovité) a malé, úzke plochy ošetrenia (napríklad okolie pier a očí). V zručných a precíznych rukách sa ošetrenie hlavicou Microson Pen môže stať procesom umeleckého omladenia tváre!

Microson Pen využíva tri hĺbky ošetrenia pokožky tváre (1,5 mm, 3,0 mm a 4,5 mm) charakteristické pre najpokročilejšie HIFU systémy, čo umožňuje pôsobiť na celú štruktúru pokožky až po vrstvu SMAS (superficial muscular aponeurotic system).
Štandardnou výbavou prístroja sú tri hlavice na ošetrenie tváre v štýle pera, ktoré umožňujú pracovať vo troch hĺbkach pokožky.

Výhody

 • rýchle, efektné nechirurgické omladenie tváre
 • úsporné a optimálne hlavice v tvare pera s dlhou životnosťou a veľmi flexibilnou manipuláciou
 • cena prístroja je v porovnaní s predchádzajúcimi kvalitnými HIFU modelmi výrazne lepšia
 • tri hĺbky ošetrenia tváre (1,5 mm, 3,0 mm a 4,5 mm)
 • používateľ prístroja reguluje počet nástrelov a ich rýchlosť
 • optimálne užívateľské rozhranie
 • tri hlavice v tvare pera na rozličné hĺbky ošetrenia

 

Možnosti využitia

 • omladenie tváre
 • lifting tváre
 • napnutie, spevnenie pokožky
 • ľahšia redukcia periorbitálnych, periokulárnych a nasolabiálnych vrások
 • lifting obočia a brady

Dôležité!Dôležité! Pred zakúpením zariadenia HIFU venujte, prosím, pozornosť týmto informáciám

Predpokladom úspešnej HIFU terapie je niekoľko kľúčových podmienok, ktoré je dôležité poznať. Zariadenia, ktoré nespĺňajú tieto základné podmienky, spôsobujú často sklamanie, pretože ani odborný personál, ani klienti sa nedočkajú očakávaných výsledkov HIFU ošetrení!

 • Tri hĺbky ošetrenia: esenciálnou zložkou účinnosti ošetrenia tváre prístrojom HIFU je, že prístroj môže pôsobiť v rôznych hĺbkach 1,5 mm, 3,0 mm a 4,5 mm.
 • Pri originálnych vysokokvalitných HIFU prístrojoch s konvenčnou hlavicou s prevodníkom energie v nijakom prípade NEPOUŽÍVAJTE REŽIM SKENOVANIA: z princípu fungovania tradičnej hlavice HIFU vyplýva, že ovládacia hlavica zariadenia musí byť počas nástrelu stabilná, bez pohybu. Mechanický pohyb hlavice pri ošetrení tváre a nástrele môže spôsobiť popáleniny pokožky! Existuje však aj nepravá, takzvaná „technológia HIFU“, ktorá sa používa v režime skenovania. Tento prístroj využíva kvázi-kontinuálny ultrazvuk s oveľa nižšou intenzitou. Účinnosť neporovnateľne zaostáva za účinnosťou originálnych HIFU zariadení.
 • Hlavica novej generácie v tvare pera MUSÍ byť počas aplikácie nepretržite V POHYBE: pen hlavice prenášajú v porovnaní s hlavicami klasického prístroja HIFU viac energie v kratšom časovom intervale. Preto je dôležité nenechávať hlavicu počas prevádzky v danom bode, ale nepretržite ňou pohybovať v rytme frekvencie ošetrenia, pretože pri zastavení na jednom mieste môže dôjsť k niekoľkým po sebe idúcim nástrelom a nadmernému bodovému poškodeniu pokožky. Majte na pamäti, že hlavica v štýle pera nie je rovnaká ako napodobeniny HIFU fungujúce v režime skenovania: originálne pero prenáša výkonnejšiu energiu do konkrétneho bodu v kratšom časovom intervale (na toto riešenie použil výrobca výrazné vylepšenia), zatiaľ čo napodobenina využíva slabší, nepretržitý ultrazvuk na prenos energie vo viacerých bodoch. Práve pre nižšiu energiu budú výsledky omnoho slabšie viditeľné v porovnaní s veľkolepým výkonom originálnych HIFU zariadení aplikujúcich viac energie.
 • Neexistujú neopotrebovateľné hlavice, pretože časom všetky strácajú schopnosť emitovať ultrazvuk. Je to veľmi podobné s UV trubicami na solárne opaľovanie. Po preddefinovanom počte nástrelov sú výsledky slabšie, rovnako ako pri solárnej trubici, ktorá svieti, ale stratí opaľovací efekt. Je veľmi dôležité zabezpečiť aj stabilnú životnosť hlavice! Stabilnú životnosť môžu zaručiť iba výrobcovia kvalitných zariadení. Naša spoločnosť Estetic Partner s.r.o. sa s prístrojom podobnej kvality čínskeho pôvodu dosiaľ nemala možnosť stretnúť.

Princíp fungovania

Ošetrenie tváre perom Microson Pen

Základným princípom pera Microson Pen je HIFU metóda omladenia tváre. Technológia fokusovaného ultrazvuku vytvára malý, kontrolovaný bod tepelného poranenia v rôznych vrstvách pokožky v hĺbke 4,5 mm, 3,0 mm a 1,5 mm podľa typu použitej hlavice. Podstatou ošetrenia je proces, pri ktorom sa v blízkosti miest tepelného poškodenia pri teplote 60 – 65 ℃ najskôr vytvorí okamžité napätie tkaniva, tzv. „shrinking“ (zmrašťovanie). Nasleduje proces neokolagenézy založený na rekonštrukcii zásob fibroblastov, ktoré sa regenerujú v priebehu 2 – 4 mesiacov, počas ktorých sa vyvíja dlhodobý efekt liftingu a spevnenia tváre.

Microson Pen - tri hĺbky ošetrenia tváre
Pri použití takých prístrojov HIFU, ktoré vytvárajú koagulačné body sériou bodových nástrelov, je pre štrukturálne vlastnosti zón okolo očí a úst (tvar, veľkosť atď.) manipulácia náročnejšia.

Microson Pen, na rozdiel od iných zariadení HIFU, vytvára jediný koagulačný bod a umožňuje, aby sa hlavicou v ošetrovanej oblasti neustále hýbalo, čo uľahčuje ošetrenie malých, úzkych oblastí, akými sú periorbitálne, periorálne, nasolabiálne línie a zakrivené alebo nepravidelne tvarované časti.

Keď senzor zabudovaný v perovom prevodníku energie zaznamená, že teplota hlavice dosiahla alebo prekročila 43 ℃, systém automaticky obmedzí výstup energie pre bezpečnú manipuláciu.

Microson Pen je preto mimoriadne účinný pri použití na menších plochách tváre. Zaručene efektívne trojvrstvové ošetrenie, ktoré pokrýva rôzne oblasti tváre, vyžaduje množstvo mikrokoagulačných lézií, aby sa zabezpečila úplná spokojnosť klienta s dôrazom na individuálne charakteristiky a potreby ošetrovaných osôb.

Ošetrená oblasť je priamo po HIFU procedúre viditeľne mladšia. Konečné výsledky sa dostavia v priebehu nasledujúcich 2 – 4 mesiacov a budú viditeľne pôsobiť približne jeden rok. Microson Pen umožňuje úplné omladenie tváre, pretože pôsobenie v rôznych hĺbkach – 1,5 mm, 3,0 mm a 4,5 mm – umožňuje pôsobiť v takej vrstve SMAS, ktorú iné elektrokozmetické alebo fotoestetické postupy doteraz neumožnili.

EunSung Microson Pen - Princíp fungovania

Nastaviteľná rýchlosť ošetrenia

Microson Pen poskytuje profesionálom v oblasti ošetrenia vysokú mieru flexibility. Umožňuje reguláciu počtu nástrelov a ich rýchlosť. Za sekundu sa generuje 1 – 7 koagulačných bodov v závislosti od rýchlosti, ktorú podmieňuje stav pokožky ošetrovaného klienta a rýchlosť manipulácie s prístrojom.

Microson Pen - Nastaviteľná rýchlosť ošetrenia

Hlavice v štýle pera

EunSung Microson Pen pen-stílusú transducer 4,5 mm - arckezeléshez

SMP4-4.5

Vrstva pokožky SMAS je súčasťou svalového tkaniva tváre v hĺbke 4,5 mm. Tvorí ho kolagén a elastické spojivové tkanivo. Hrá dôležitú úlohu pri prenose svalových kontrakcií na povrch kože. Microson Pen umožňuje nechirurgický lifting tváre vytvorením TCPs (termokoagulačné bodové lézie) v SMAS.

EunSung Microson Pen pen-stílusú transducer 3,0 mm - arckezeléshez

DDP7-3.0

Oblasť hlbokej dermy (zamše) sa nachádza v hĺbke 3,0 mm pod povrchom kože a s vrstvou SMAS je prepojená vláknitými septami (priehradkami). Ošetrenie prístrojom Microson Pen s týmto prevodníkom vytvára termokoagulačné bodové lézie v hlbokej derme a podporuje lifting tváre a regeneráciu kolagénu.

EunSung Microson Pen pen-stílusú transducer 1,5 mm - arckezeléshez

SDP7-1.5

Microson Pen pôsobí na redukciu vrások vytvorením termokoagulačných bodových lézií v hĺbke 1,5 mm v povrchovej vrstve dermy bohatej na kolagén stimuláciou procesu neokolagenézy.
 
 
 

Typy Transduktor

Tvár
Transduktor SMP4-4.5 DDP7-3.0 SDP7-1.5
Frekvencia 4 MHz 7 MHz 7 MHz
Hĺbka ošetrenia 4,5 mm 3,0 mm 1,5 mm
Cieľová oblasť SMAS Hlboká derma Povrchová vrstva dermy
Štandardné príslušenstvo

Kontakt

Mgr. STELLA PERHÁČOVÁ
Lektor,školiteľ
a obchodný zástupca
pre oblasť kozmetiky
a prístrojových ošetrení

Telefónne: +421 949 762052, +421 944 259578
Adresa: Estetic Partner, s.r.o.,
Drieňová 34, 821 02 Bratislava, Slovakia

  Napíšte nám

  Vaše meno*

  Váš email*

  Vaše telefónne číslo

  Vaša správa

  Predmet - Request for information about product

  TECHNICKÝ POPIS VÝROBKU

  Výrobca

  EunSung

  Názov

  Microson Pen

  Typ energie

  HIFU (High Intensity Focused Ultrasound)

  Typy transducerov

  Štandardná výbava: SDP7-1.5, SDP7-3.0, SMP4-4.5

  Spotreba energie

  AC 240 V, 50/60 Hz

  Displej

  10,2 inch LCD dotykový displej

  Rozmery (Š x H x V)

  404 mm x 370 mm x 150 mm

  Kontakt

  Mgr. STELLA PERHÁČOVÁ
  Lektor,školiteľ
  a obchodný zástupca
  pre oblasť kozmetiky
  a prístrojových ošetrení

  Telefónne: +421 949 762052, +421 944 259578
  Adresa: Estetic Partner, s.r.o.,
  Drieňová 34, 821 02 Bratislava, Slovakia

   Napíšte nám

   Vaše meno*

   Váš email*

   Vaše telefónne číslo

   Vaša správa

   Predmet - Request for information about product

   document.getElementById( "ak_js_2" ).setAttribute( "value", ( new Date() ).getTime() );

   TOP