EunSung Microson HIFU prístroj na ošetrenie tváre a tela

EunSung

Pravdepodobne ste už počuli o technológii HIFU, ktorá bola pre mimoriadne výkony a výsledky v predchádzajúcom roku vedúcou technológiou ošetrenia tváre. Oveľa menej známy je fakt, že očakávané výsledky ošetrenia tváre sa dostavia iba vtedy, keď prístroj vyhovuje vysokým high-tech parametrom a dodržia sa veľmi striktné technické predpisy. Prístroj Microson spoločnosti EunSung v maximálnej miere spĺňa štandardy kvality, preto s plnou zodpovednosťou Vám môžeme odporučiť tento vynikajúci, domácimi odborníkmi-kozmetológmi právom vysoko uznávaný prístroj.

Použitie: omladenie tváre, facelifting, napnutie pokožky, nadvihnutie obočia a spevnenie spodnej časti tváre,redukcia vrások v periorbitálnej a nasolabiálnej oblasti, tvarovanie postavy a zmenšenie obvodu.

Kategória: Značka:

POPIS VÝROBKU

pristroj-eunsung-microson-hifuPrístroj Microson, najnovšia inovácia spoločnosti EunSung, zodpovedá zaužívaným vysokým štandardom kvality výrobcu. Pre svoju univerzálnosť ho možno právom nazvať favoritom profesionálnych používateľov.

Prístroj Microson sa môže aplikovať na ošetrenia v troch hĺbkach (1,5 mm, 3,0 mm és 4,5 mm), preto je schopný pôsobiť na všetky štruktúry pokožky vrátane špeciálnej SMAS vrstvy medzi podkožným tukom a svalovou vrstvou, čo je príznačné iba pre najpokročilejšie HIFU systémy.

Doteraz bola väčšina HIFU zariadení určená predovšetkým na ošetrenie tváre. Nový prístroj Microson je multifunkčný, pretože okrem liftingu disponuje aj funkciou HIFU tvarovania postavy, ktorá je novinkou na trhu. Vďaka precíznemu vypracovaniu prístroja je ohniskový bod mimoriadne presný, preto ošetrenia sú vysoko účinné, efektívne a bezpečné, ich výsledky sú atraktívne a dlhotrvajúce.

Výhody prístroja

 • možnosť rýchleho, efektného a viditeľného omladenia tváre bez chirurgického zákroku
 • precízne stanovená hĺbka ošetrenia a ohniskové body
 • úsporný, cenovo dostupný transducer (snímač) so stabilnou životnosťou
 • presne regulovateľné prevádzkové režimy
 • pohodlná obsluha
 • päť typov transducera (snímača) optimalizovaných na oblasti ošetrenia


Aplikačné možnosti

 • omladenie tváre
 • facelifting
 • napnutie pokožky
 • nadvihnutie obočia a spevnenie spodnej časti tváre
 • periorbitálna a nasolabiálna redukcia vrások
 • tvarovanie postavy a redukcia obvodu
eunsung-microson-hifu-kezelogep

EunSung Microson HIFU prístroj na ošetrenie tváre a tela

 

Dôležité odporúčania pred zakúpením HIFU zariadenia

Pri nákupe HIFU ošetrovacieho zariadenia rozhodne odporúčame zvážiť nasledujúce aspekty. Prístroje, ktoré nespĺňajú nižšie uvedené základné podmienky, spôsobujú často sklamanie, pretože ani ošetrujúci špecialista, ani klienti nezaznamenajú výsledky, ktoré od HIFU ošetrenia právom očakávali!

 • Prístroj musí mať zadefinované tri hĺbky ošetrenia: podstatnou elementárnou podmienkou vysokokvalitných výsledkov kozmetických procedúr s prístrojom HIFU je, že dokáže ošetriť pokožku v hĺbke 1,5 mm, 3,0 mm aj 4,5 mm.
 • S kvalitným HIFU zariadením NIE je povolené pracovať v režime SNÍMANIA/Skenovania: z princípu fungovania prístroja vyplýva, že počas ošetrenia sa musí ošetrovacia hlavica držať v stabilnej polohe bez pohybu. Pokiaľ by sa kvalitné zariadenie HIFU s adekvátnym výkonom počas ošetrenia tváre odklonilo, mohlo by spôsobiť popáleniny na pokožke! Existuje však aj taká tzv. technológia HIFU, s ktorou sa pracuje v snímacom/skenovacom režime s omnoho slabšou, „kvázi” kontinuálnou intenzitou ultrazvuku. Výsledky takéhoto ošetrenia sú však neporovnateľné s účinnosťou pravého HIFU zariadenia.
 • Neexistujú nekonečne dlho fungujúce transducery (prevodníky), pretože postupne sa ich schopnosť vyžarovať ultrazvuk zníži, rovnako ako solárne trubice postupom času strácajú schopnosť opálenia pokožky. Po presiahnutí výrobcom stanoveného množstva nástrelov sa dosahujú už slabšie výsledky, rovnako ako solárna trubica naďalej svieti, no nespôsobuje zhnednutie pokožky. Je veľmi dôležité dbať na to, aby daný transducer (prevodník) mal stabilnú životnosť! Iba výrobcovia vysokokvalitných prístrojov vedia s plnou zodpovednosťou poskytnúť takúto záruku! Spoločnosť Estetic partner sa dosiaľ v praxi nemala možnosť stretnúť s takýmto výrobkom napríklad z Číny.

microson-hifu-3

Princíp fungovania

Ošetrenie tváre prístrojom Microson

microson-hifuHIFU je v súčasnosti najpopulárnejšia procedúra na omladenie tváre. Technológia ohniskovej transmisie ultrazvuku prístroja Microson vytvára v rozdielnych vrstvách kože drobné, kontrolované body – tepelné poranenia – v závislosti od použitej hlavice v hĺbke 4,5 mm, 3,0 mm alebo 1,5 mm. Esenciálnou podstatou ošetrenia je proces, počas ktorého sa okolo bodov tepelného poranenia spôsobeného pri teplote 60–65 ℃ vytvorí najprv tzv. „shrinking,” čiže okamžité napnutie tkaniva. V nasledujúcich 2–4 mesiacoch nastupuje proces neokolagenézy založený na rekonštrukcii fibroblastov, ktorý pôsobí ako dlhodobý facelifting a napnutie tváre. Počas trojúrovňového, skutočne účinného hĺbkového ošetrenia tváre s ohľadom na rôzne zóny je potrebné vytvoriť 10 000-15 000 mikrokoagulačných poranení, aby klienti boli bezvýhradne spokojní s výsledkom ošetrenia. Pritom je dôležité dbať na individuálny stav a vlastnosti pokožky každého klienta.

Obrysy tváre už bezprostredne po ošetrení pôsobia viditeľne mladšie. Konečné výsledky sa dostavia počas nasledujúcich 2–4 mesiacov a pretrvajú približne jeden rok.
Microson umožňuje úplné omladenie tváre, pretože má schopnosť fungovať v hĺbkach 1,5 mm, 3,0 mm aj 4,5 mm a jeho účinok preniká až do SMAS vrstvy, ktorú iné elektrokozmetické alebo svetelnoterapeutické postupy v minulosti nedokázali dosiahnuť.

Odbúranie tuku pomocou Microsonu

Pôsobením transducera (meniča, čidla) do hĺbky 13 mm dochádza k úplnému zničeniu tukových buniek, ktoré sa v dôsledku pôsobenia koagulačnej teploty rozpadnú.

Transducery

Tvár Telo
Transducer SM4-4.5 DD7-3.0 SD7-1.5 SD7-1.5N SC4-13
Frekvencia 4 MHz 7 MHz 7 MHz 7 MHz 4 MHz
Hĺbka ošetrenia 4,5 mm 3,0 mm 1,5 mm 1,5 mm 13 mm
Cieľová oblasť SMAS Hlboká derma Povrchová derma Povrchová derma Subkutánny tuk
Štandardné príslušenstvo Voliteľný doplnok

microson-hifu-4

Kontakt

Mgr. STELLA PERHÁČOVÁ
Lektor,školiteľ
a obchodný zástupca
pre oblasť kozmetiky
a prístrojových ošetrení

Telefónne: +421 949 762052, +421 944 259578
Adresa: Estetic Partner, s.r.o.,
Drieňová 34, 821 02 Bratislava, Slovakia

  Napíšte nám

  Vaše meno*

  Váš email*

  Vaše telefónne číslo

  Vaša správa

  Predmet - Request for information about product

  TECHNICKÝ POPIS VÝROBKU

  Výrobca

  EunSung

  Názov

  Microson

  Typ energie

  HIFU

  Typy transducerov

  Základná výbava: SM4-4.5, DD7-3.0
  Varianty: SD7-1.5, SD7-1.5N, SC4-13

  Prevádzkové vzdialenosti

  Tri úrovne, optimalizovateľná hustota bodov

  Displej

  10,2-palcová digitálna dotyková obrazovkaő

  Rozmery (Š x H x V)

  473 mm x 538 mm x 1228 mm

  Hmotnosť

  26 kg

  Kontakt

  Mgr. STELLA PERHÁČOVÁ
  Lektor,školiteľ
  a obchodný zástupca
  pre oblasť kozmetiky
  a prístrojových ošetrení

  Telefónne: +421 949 762052, +421 944 259578
  Adresa: Estetic Partner, s.r.o.,
  Drieňová 34, 821 02 Bratislava, Slovakia

   Napíšte nám

   Vaše meno*

   Váš email*

   Vaše telefónne číslo

   Vaša správa

   Predmet - Request for information about product

   document.getElementById( "ak_js_2" ).setAttribute( "value", ( new Date() ).getTime() );

   TOP