Ultratone Futura Ultra Pro biopočítač na ošetrenie tváre a tvarovanie postavy

Ultratone

Ultratone Futura Ultra Pro je najsofistikovanejší a najvyspelejší prístroj Ultratonu. Tento biopočítač nadobudol svoju súčasnú podobu vďaka poznatkom a skúsenostiam z päťdesiatročného lekárskeho vedeckého výskumu a právom sa môže stať korunným klenotom Vášho kozmetického salónu. Názov biopočítač znamená, že zariadenia Ultratone pracujú výlučne s vlnením, ktoré verne kopíruje funkcionálne bioelektrické signály ľudského mozgu. Zariadenia Ultratone prostredníctvom patentovaných elektrických impulzov podporujú omladenie buniek, programované odbúravanie tukov a redukciu celulitídy, detoxikáciu, kolagénovú syntézu, posilnenie svalov atď. Pri práci s týmto prístrojom nedochádza k chybám, pretože z arzenálu viac ako 250 000 predprogramovaných liečebných plánov automaticky volí najoptimálnejší pre konkrétneho klienta podľa jeho špecifických údajov. Toto špičkové zariadenie automaticky implementuje dokonalé nastavenie!

Použitie: tvarovanie postavy, zoštíhlenie, odbúranie tuku, zníženie obvodu, liečba celulitídy, lymfatická masáž, čistenie a detoxikácia organizmu, zvýšenie tonusu a posilnenie svalstva, omladenie tváre a redukcia vrások, šport a tréning, terapia a rehabilitácia.

POPIS VÝROBKU

ULTRATONE® Futura® Ultra Pro – Technológia synchronizácie bioenergie (BEST) na kompletné a dlhodobé omladenie tváre a tela

ultrashape-futura-ultra-pro

Zázračné trofické vlny sú sprostredkované patentovanými LUMITM elektródami. Nový systém Multiplex uspokojí všetky nároky Vašich klientov v oblasti tvarovania postavy a omladenia tváre. Dotykom obrazovky sa otvorí najširšie spektrum nekonečných možností rejuvenačných ošetrení.

Ultratone-girlVýhody – revolučný helioterapeutický systém DreamShaper Futura Ultra Pro Multiplex

Na základe 50-ročného vedeckého výskumu a lekárskeho know-how svetový líder v oblasti výroby prístrojov neinvazívnej estetickej medicíny, Ultratone, s hrdosťou predstavuje nový BEST (Bio Energy Synchronous Technology) a jedinečnú Lumi terapiu.

Synchronizácia bioenergie je najsilnejšou stránkou nového systému Ultratone Futura Ultra Pro. Vyspelá helioterapia doslova cez viacero tisícok programových fáz prepája sychchonizované bioptické svetlo, chromoterapiu, biostimuláciu, mikroprúdové ošetrenie, ultra lipolýzu, ultracell a ultrazvuk. Znamená to, že súbežne so svetelnou chromoterapiou môžu prebiehať aj ošetrenia ako Quattro Face lifting, biostimulačné zníženie obvodu a ultrazvukové ošetrenie celulitídy, pričom klient relaxuje a prežíva výnimočne príjemný, maznajúci pocit z ošetrenia.
Klient si môže zvoliť všetky oblasti ošetrenia, dokonca v poradí dôležitosti (APTA – Algorithmically Prioritised Treatment Areas), pričom nový, sofistikovaný softvér automaticky vypracuje špeciálne nastavenia pre jednotlivé partie výberom z 250 000 (!) inteligentných variácií ošetrenia. Takto sa stáva každé ošetrenie dokonale individualizovaným.

Multiplex helioterapeutická bioenergia pre blaho klienta

Vedúcimi výskumu a zostavovateľkami zjednoteného, komplexného systému ošetrenia klienta boli expertka výrobného odvetvia Kristin Schaefer Centofanti a neurošpecialistka University College London profesorka Gerta Vrbova. Vypracovali program, ktorý v plnej miere rešpektuje všetky požiadavky na procesy ošetrenia tváre a tela.
Novú multiplex BEST technológiu vytvoril výskumno-vývojový (K + F) programovací tím Ultratonu. Vďaka nej môžete ošetrenia nielen synchronizovať, ale aj zvýšiť celkový synergický účinok terapií a v porovnaní so samostatnými ošetreniami dosiahnuť oveľa výraznejšie výsledky.
Tieto výsledky umožnili tímu fyziológov, aby z takmer nekonečného množstva možností systému zjednoteného komplexného ošetrenia vyvinuli helioterapeutické programy tvoriace jadro a esenciálnu podstatu Futury Ultra Pro. Vlastníkom prístrojov ponúkajú najvyššiu súčasnú teoretickú a praktickú bázu vedomostí, čo je prísľubom toho, aby v budúcnosti vedeli poskytnúť klientom ešte bezpečnejšie, spoľahlivejšie a dokázateľne účinnejšie Beauty & Health ošetrenia.
Ultratone sa vďaka high-tech kvalite, atraktívnemu dizajnu a obrovskej báze fyziologických údajov stal technologickým lídrom v profesionálnej starostlivosti o telo a tvár.

Aplikačné možnosti

ultrashape-futura-ultra-pro3

 • Hĺbkový lifting a zvýšenie tonusu
 • Ultramasáž
 • Ultrarelaxácia
 • Kontrola stresu
 • Holistický fitnes
 • Multi telo a tvár
 • Samostatné programy pre dámy a pánov
 • Spevňovanie a zvýšenie tonusu
 • Tvarovanie postavy
 • Bodybuilding
 • Rehabilitácia a well-being (pohoda)
 • Ultra Spa
 • Tvárový a telový mikroprúd
 • Reflexológia
 • Akupressúra
 • Chromoterapia
 • Ultra zoštíhlenie
 • Ultrarýchle zníženie konfekčnej veľkosti
 • Ultra odbúranie tukov
 • Ultra lifting
 • Anticelulitída
 • Neinvazívne omladenie tváre
 • Anti Aging
 • Ultrabezpečná kavitácia
 • Redukcia vrások
 • Očista a detoxikácia
 • Lymfodrenáž
 • Elektroporácia
 • Zdvihnutie prsníkov; ramená a ruky
 • Zdvihnutie a zoštíhlenie zadku a stehien
 • Úprava postavy po pôrode
 • Hĺbková hydratácia, tonus a udržiavanie
 • Zníženie obvodu
 • Biofrekvencia
 • Omladenie tváre

Technológia Ultratone – patentované elektrické impulzy

Ultratone_futura-ultra-proPrístroj funguje na tej istej báze objavených, patentovaných a precízne vypracovaných signálov, ktoré si obľúbili odborníci aj pri jeho predchodcoch. Podobne ako pri rozlúštení ľudských genetických kódov, tisícky neurológov-výskumníkov pracujú desiatky rokov na dešifrovaní riadiacich signálov ľudského mozgu. Trofický kód je základnou abecedou tela a predstavuje bioelektrické komunikačné kódy centrálneho nervového systému s rôznymi telovými sústavami. Prostredníctvom týchto signálov môžeme bezprostredne pôsobiť napríklad na omladenie na bunkovej úrovni, na zvýšenie účinnosti odbúravania tukov, na zefektívnenie očisty a detoxikácie tela, na pestovanie kolagénových a elastínových štruktúr zodpovedných za pevnosť pokožky, na stimuláciu systému posilnenia svalstva na bunkovej úrovni, na stimuláciu imunitného systému a zvýšenie odolnosti atď.

Pri použití zariadení Ultratone® trofické impulzy pôsobia súčasne s ďalšími rovnomerne rozloženými hlavnými aktivizujúcimi impulzmi na ošetrenie rôznych partií tváre a tela, pre maximálne a jedinečne dlhodobé výsledky.

Ide o biostimulačnú technológiu tretieho tisícročia, o výlučné vlastníctvo spoločnosti Ultratone® s takmer 50-ročnou históriou, ktorá predbehla svoju dobu najmenej o 10 rokov. Dôležitým prvkom je spolupráca trvajúca niekoľko desaťročí s Lekárskou univerzitou v Londýne, ktorá umožňuje uplatnenie výsledkov najnovších lekárskych výskumov v praxi.

Princíp fungovania – Technológia synchronizovanej bioenergie (BEST)

Ultratone Futura Ultra Pro prepája sedem vysokoúčinných ošetrovacích technológií, ktoré aj jednotlivo poskytujú mimoriadne výsledky. Tieto špičkové technológie pôsobia v synergickom súlade pre maximálnu spokojnosť Vašich klientov.

1. BIOSTIMULÁCIA TVÁRE A TELA POMOCOU NOVÝCH HELIOTERAPEUTICKÝCH LUMI ELEKTRÓD

Ultratone-futura-ultra-pro-lumiBiostimulácia je súhrnom impulzov, sub-impulzov, mikroimpulzov, biofrekvencií, TENS (Transkutánna elektrická nervová stimulácia) prúdov, ktoré objavili fyziológovia a do elektronickej podoby transformovali inžinieri spoločnosti Ultratone, pre maximálny komfort a efektivitu. Tieto charakteristiky odlišujú prístroje Ultratone od klasických svalových stimulátorov. Starostlivo utriedené utajené informácie sú uložené v špeciálnom mikročipe, aby boli uchránené pred zásahom alebo kopírovaním nepovolanými osobami.

Aj Vy môžete odsledovať zmeny signálov myoneurálnej energie z multiplexu do cieľa po upokojujúcich optických vláknach, ktoré v aktívnej fáze fialovo svetielkujú. Vlnenia vyvolávajú mimoriadne hebký pocit a cez 20 patentovaných LUMI elektród sa príjemne a komfortne šíria do tela, pričom poskytujú príjemný chromoterapeutický svetelný kúpeľ. Mikrosvetelné elektrické obvody tvárového multiplexera so špeciálnym dizajnom premietajú na tvár najjemnejšie vzory vĺn a osobitým spôsobom stimulujú kolagénovú a elastínovú produkciu fibroblastov pre najkvalitnejší lifting a rejuvenáciu.

2. FYZIOSEKVENČNÉ NASTAVENIE PARAMETROV POMOCOU MULTIBIOFREKVENCIÍ

Všetky biostimulačné parametre (dĺžka impulzov, pauzy, sub-impulzy, TENS, biofrekvencia, mikroimpulzy, čas nábehu, čas pokrytia) sa modifikujú v súlade s požiadavkami ošetrenia. Vďaka fyziosekvenčnému priebehu programu sa zabráni svalovým zraneniam. Svaly sa nielen tvarujú, napnú a získajú primeraný tonus, ale súčasne sa uvoľňuje aj endorfín, ktorý vyvolá mimoriadne príjemný pocit a zabezpečí relaxáciu pre klienta.

Ultratone-futura-ultra-pro-mikro3. MIKROPRÚD

Terapeutický mikroprúd a jedinečný ultracell signál na regeneráciu kože je aj manuálne aplikovateľný pomocou mikroaplikátorov. Elektroporácia zlepšuje absorpciu kozmetických liečiv a regeneráciu buniek, čím zvyšuje anti-agingový účinok a zlepšuje obeh. Pre väčšie kozmetické značky Ultratone zahŕňa špeciálne vytvorené jedinečné vzorce vlnenia.
Tieto fantastické, relaxačné ošetrenia šetrne napnú, zjemnia vrásky a jemné línie, zázračne zmenia vzhľad pokožky klientov na mladistvejší a zdravší.

4. MAGICKÉ BIOENERGETICKÉ RUKAVICE

Toto jemné energetizujúce ošetrenie je neuveriteľne účinné v oblasti rejuvenácie, liftingu, harmonizujúcich a masážnych ošetrení, pričom vyživuje a skrášľuje pokožku, zvyšuje odbúravanie tukov a detoxikáciu.

5. ULTRAZVUKOVÝ TELOVÝ APLIKÁTOR

Bezpečná ultrazvuková energia odbúrava tuky, je vhodná na liečbu celulitídy a zvyšuje pružnosť a napnutosť pokožky.

Ultratone-futura-ultra-pro-ultrazvukUltrazvuková ošetrovacia hlavica k prístroju Futura Ultra Pro s intenzitou 3 MHz je vhodná na omladenie pokožky a ošetrenie povrchovej celulitídy, ošetrovacia hlavica s intenzitou 1 MHz pôsobí na hlbšie vrstvy pokožky.
Ultrazvuk môže byť aplikovaný aj ako samostatné ošetrenie, prípadne kombinovaný s biostimuláciou (napríklad ultralipo odbúravanie tukov alebo liečba celulitídy).

6. ULTRAZVUKOVÝ TVÁROVÝ APLIKÁTOR

FUTURA ULTRA PRO poskytuje na zdokonalenie kriviek tváre ultrazvuk 3 MHz s nastaviteľnou intenzitou. Ošetrenie je ideálne na anti-aging, sonoforézu, redukciu vrások, liečbu akné, pričom disponuje množstvom výhod.

7. CHROMOTERAPIA

Ajurvéda aplikuje svetlo a farby ako terapeutické prostriedky na dosiahnutie celkového zdravia a dobrej kondície. Na základe týchto poznatkov FUTURA ULTRA PRO vysiela chromoterapeutické impulzy, ktoré zvyšujú účinky ošetrení. Počas ošetrenia sa tvár a telo kúpu v jemne sa meniacom svetle, v dôsledku čoho vzniká mimoriadne upokojujúci, revitalizujúci a antistresový efekt. Tento doplnkový rozmaznávajúci a relaxačný zážitok mimoriadne ocenia všetci klienti. Ultratone prostredníctvom tejto klinicky overenej chromoterapeutickej prémie zvyšuje dlhodobú účinnosť ošetrení.

Systém – synergia Helioterapie Multiplex pracuje pre vás

Konštrukcia, špičková technológia a synergické multiošetrenia systému Futura Ultra Pro sú neporovnateľné s inými systémami. Jeho komplexnosť však nikdy nebudete vnímať ako záťaž, pretože sme ho naprogramovali tak, aby Vás previedol všetkými krokmi ošetrenia a jeho obsluha bola mimoriadne jednoduchá.

Krok za krokom – návod na obsluhu priamo na obrazovke

Hneď po zapnutí prístroja budete vedieť, čo máte robiť. Farebná TFT dotyková obrazovka s rozmermi 21 x 16 cm využíva najnovšiu technologickú inováciu, aby ste ľahko vstúpili do zákazníckej databázy, alebo si vybrali z obrovského spektra ošetrení. Pre dve pohlavia, resp. tri typy postavy máte k dispozícii 250 000 možností ošetrenia, ako aj takmer 1000 ultracellových a mikroprúdových vzoriek na helioterapeutickú biostimuláciu, ultrazvukové ošetrenia, Ultra Lipo & Rejuvenačné programy.

Zákaznícka databáza

ultrashape-futura-ultra-pro2Softvér prístroja poskytuje takmer neobmedzené možnosti na zachytenie zákazníckych údajov: môžete si uložiť a spravovať údaje viac než 100 000 klientov. Poznačte si telefónne číslo, adresu, dátum narodenia, základné fyzické parametre aj výsledky v ošetrení! Na displeji sa okamžite objavia individuálne parametre klienta a navrhované ďalšie kroky. Údaje jednotlivých klientov môžete podľa potreby v ľubovoľnom čase uložiť, stiahnuť alebo vytlačiť.

Klientský profil

V prípade nových zákazníkov môžete vytvoriť úplne podrobný profil vrátane veku, hmotnosti, telesného typu (ektomorf, endomorf, mezomorf), aktivít, problémových partií a želaných výsledkov.

Algoritmicky priorizované oblasti ošetrenia (APTA)

K základným údajom klienta pripojte problematické oblasti v poradí dôležitosti a softvér systému Futura Ultra Pro algoritmicky vypracuje dokonalý osobný plán ošetrení výberom z 250 000 programových možností, pričom určí potrebné množstvo a frekvenciu ošetrení na dosiahnutie želaných cieľov.

ultrashape-futura-ultra-pro2

Nastavenia pre dámy/pánov

Pre profesionálne ošetrovacie systémy Ultratone je unikátne charakteristické, že na základe fyziologických rozdielov medzi dvoma pohlaviami obsahujú úplne odlišné programové nastavenia pre mužov a ženy.

Ultratone_FUP_oliMožnosť automatickej aktualizácie

Systém Futura Ultra Pro po nastavení sleduje priebeh ošetrení, uloží významnejšie fyzické parametre a automaticky modifikuje program podľa zmien tak, aby dosiahnuté výsledky boli v súlade s telesnou konštrukciou maximálne. V dôsledku tejto aktualizácie vzniká množstvo rozmanitých individuálnych programov, ktoré je adekvátne počtu klientov. Pokojne môžete svoju klientelu ďalej rozšíriť!

Synchronizované a synergické helioterapeutické ošetrenia

Telo a tvár sa môžu ošetrovať súčasne i individuálne. Ak si Váš klient želá ošetrenie tváre mikrotyčinkovým aplikátorom, biostimulačné zoštíhlenie, ultrazvukové odbúranie tukov alebo ošetrenie celulitídy spolu so svetelnou a chromoterapiou, pomocou novej technológie BEST mu to môžete poskytnúť súčasne!

Szuperrýchly procesor

Futura Ultra Pro disponuje skutočným supermozgom: rozšírená pamäť zabudovaného kompaktného procesora umožní všetky aktualizácie. Napriek tomu spravovanie systému je také jednoduché, že sa takmer nevyžaduje užívateľský tréning.

Nový ergonomický vzhľad

Elegantná základňa prístroja Futura Ultra Pro slúži zároveň aj na skladovanie doplnkov a manipuláciu s prístrojom.

Už nikdy nebudú nesprávne diagnostikovaní klienti, zle nastavené ošetrenia, nebudú pochybnosti, odteraz existujú len excelentné výsledky.

Kontakt

Mgr. STELLA PERHÁČOVÁ
Lektor,školiteľ
a obchodný zástupca
pre oblasť kozmetiky
a prístrojových ošetrení

Telefónne: +421 949 762052, +421 944 259578
Adresa: Estetic Partner, s.r.o.,
Drieňová 34, 821 02 Bratislava, Slovakia

  Napíšte nám

  Vaše meno*

  Váš email*

  Vaše telefónne číslo

  Vaša správa

  Predmet - Request for information about product

  TECHNICKÝ POPIS VÝROBKU

  Výrobca

  Ultratone

  Názov

  Futura Ultra Pro

  Továrenské prednastavenia

  250 000+

  Manuálne nastavenie programov

  nie je potrebné
  (automatická optimalizácia programov)

  Ultrawave znaková forma

  áno

  Trofické znaky

  áno

  Fyziosekvenčná výstavba programu

  áno

  Počet znakových foriem

  60

  Počet elektród

  40

  Patentovaná LUMI svetelná terapia

  áno

  Softvér na spravovanie klientskej databázy

  áno
  (pre 100 000 klientov)

  Mikprúd (omladenie buniek)

  áno

  Elektroporácia (virtuálna mezoterapia)

  áno

  Ultrazvuk – tvár

  áno

  Ultrazvuk – telo (kavitácia)

  áno

  TENS

  endorfín+
  gate TENS

  Systém plánovania ošetrení

  automatický

  Nasadenie elektródy

  automatické
  500 vzoriek

  Bioenergetické rukavice

  áno

  Aktualizácia softvéru

  možná

  Ošetrenie tváre a tela

  súčasne
  + kompletná helioterapia
  + manuálna jednotka

  Displej

  800 x 600 pixelov
  farebná dotyková obrazovka

  Kontakt

  Mgr. STELLA PERHÁČOVÁ
  Lektor,školiteľ
  a obchodný zástupca
  pre oblasť kozmetiky
  a prístrojových ošetrení

  Telefónne: +421 949 762052, +421 944 259578
  Adresa: Estetic Partner, s.r.o.,
  Drieňová 34, 821 02 Bratislava, Slovakia

   Napíšte nám

   Vaše meno*

   Váš email*

   Vaše telefónne číslo

   Vaša správa

   Predmet - Request for information about product

   document.getElementById( "ak_js_2" ).setAttribute( "value", ( new Date() ).getTime() );

   TOP