Ultratone Excel Pro biopočítač na ošetrenie tváre a tvarovanie postavy

Ultratone

Tento model dokáže splniť všetky Vaše sny! Na ošetrovanie celej Vašej klientely postačí, ak do Vášho kozmetického salónu umiestnite zariadenie Excel Pro. Je to mimoriadne všestranné zariadenie vhodné okrem kozmetických ošetrení aj na terapeutické účely. Zabezpečí ošetrenie tváre i tela.

Použitie: tvarovanie postavy, liečba celulitídy, vypracovanie svalstva, lymfatická masáž a detox tela, omladenie tváre a facelifting, terapeutické ošetrenia.

POPIS VÝROBKU

Toto zariadenie je splneným snom odborníkov – kozmetológov a fyzioterapeutov. Nový Ultratone Excel Pro je zariadením, ktoré je pripravené aj na výzvy tretieho tisícročia.
ultratone-ExcelPro

Nový biopočítač Ultratone Excel Pro je zariadenie, v ktorom je zabudovaných 51 rozličných fyziosekvenčných továrensky nastavených programov a je vhodné aj na spustenie viacstotisíc druhov jedinečných programových nastavení. Odporúčame ho predovšetkým odborne pripraveným terapeutom krásy, ktorí sú schopní využiť jeho širokospektrálne ošetrovacie možnosti. Názov biopočítač znamená, že zariadenia Ultratone pracujú výlučne s takými vlneniami, ktoré sú vernou kópiou funkcionálnych bioelektrických signálov ľudského mozgu. Pomocou 20 elektród s individuálne regulovateľnými výstupmi umožňuje pôsobenie na desať samostatných oblastí tela. Týchto dvadsať elektród umožňuje súčasné ošetrenie veľkej časti tela pre výrazné a efektné celotelové výsledky.

Možnosti ošetrenia

ultratone-ExcelPro-treatment

S novým Excel Pro zariadením popri komplexnom ošetrení tela môžete vykonávať aj špeciálne ošetrenia tváre. Postupy neinvazívneho faceliftingu a ošetrení na omladenie tváre imitujú kroky jemnej tvárovej gymnastiky od povrchových až po hlboké oporné svalové štruktúry, pričom eliminujú ochabnutosť, obnovia charakteristické črty, redukujú vrásky, prinavrátia pevnosť a pružnosť pokožky, transportujú liečivé a hydratujúce látky do hlbších štruktúr pokožky, dokonca pomocou špeciálneho mikroprúdového signálu zabezpečia dlhodobé omladenie štruktúry pleti. Výsledky sú ohromujúce.

Pri ošetrení tela alebo tváre rovnako postačuje, aby si operátor zvolil želaný program a prístroj automaticky spustí optimálne programové fázy, ktoré sa fyziosekvenčne striedajú. Tzv. fyziosekvenčné programové nastavenia, ktoré priebežne menia signálové parametre, umožňujú poskytnúť klientom účinné a rozmanité ošetrenia s dlhodobými výsledkami. Umožňuje to, aby sme od povrchu až po hlboko uložené svaly transportovali do tkanivového systému homogénne, po vrstvách optimalizované signálne nastavenia. Sofistikované počítačové systému prístroja Excel Pro sú konštruované tak, aby popri ľahko spustiteľných prednastavených programoch erudovaní terapeuti mohli vytvoriť a uložiť si aj vlastné programy s jedinečnými nastaveniami.

Možnosti programov

Nový Ultratone Excel Pro disponuje spolu 50 + 1 programami:

 • 10 + 1 ks základných programov
 • 30 ks superprogramov zjednotených do 10 holistických multiprogramov
 • 10 ks úložných miest na vlastné fyziosekvenčné programy

Pre nadmerný rozsah uvedieme len základné programy. Pre podrobnejšie informácie si vyžiadajte náš Excel Pro katalóg.

Základné programy

 • ultrarýchle zmenšenie konfekčnej veľkosti
 • zoštíhlenie a zníženie hmotnosti
 • ošetrenie celulitídy
 • zvýšenie svalového tonusu
 • holistický fitnes
 • lymfomasáž a detoxikácia
 • neinvazívne omladenie tváre a facelifting
 • nadvihnutie poprsia & ramená a ruky
 • stehná a nadvihnutie, zoštíhlenie zadočku
 • popôrodné úpravy postavy, panvové dno a držanie tela
 • program hĺbkovej infúznej hydratácie, zvýšenie tonusu na telo a tvár

ultratone-ExcelPro-gep2Účinnosť

Všetky ošetrenia Ultratone Excel Pro pozostávajú z 20 krokov programu, ktorý je optimálny z hľadiska účinnej a celkovej stimulácie tkanivových štruktúr. Táto tzv. fyziosekvenčná výstavba programu prostredníctvom optimalizovanej stimulácie po vrstvách pôsobí na celý tkanivový systém od povrchu až po hlboké svalové zakončenia, čo je zárukou vysokej efektivity a dlhodobých výsledkov. Zariadenie disponuje 28 druhmi trofických kódov k programom na ošetrenie tváre a tela. Podrobnejší opis trofických signálnych znakov nájdete v kapitolke o zariadení Ultratone Futura Pro.

Príjemný pocit pri ošetrení

Vedci zaoberajúci sa vývojom Ultratone techniky si okrem zvýšenia účinnosti stanovili už na začiatku cieľ vytvoriť systém, ktorý počas ošetrenia poskytuje klientovi príjemný zážitok. Tajomstvom je špeciálny bioelektrický impulz, ktorý je veľmi podobný prirodzenému signálu ľudského mozgu, tzv. Ultrawave® vlnenie, ktoré je výlučným patentom Ultratonu.

Multiprogramová výstavba

ultratone-ExcelPro-modelPodstatu tvorí zostavenie troch skupín elektród, pomocou ktorých môžeme poskytnúť súčasne tri ošetrenia rôzneho charakteru na rôznych častiach tela a tváre. Tieto programy bežiace v rovnakom čase, no s tempovým posunom, synergicky zvyšujú vzájomné účinky a produkujú fantastické výsledky. Účinky sú podobné zapojeniu troch prístrojov na rôznych častiach tela s rôznymi nastavenými programami.

Možnosti programovania

Zariadenie Excel Pro umožňuje uložiť 200 programových krokov v podobe 10 ks dvadsaťnásobného fyziosekvenčného programového matrixu. S týmto arzenálom môže špecialista pre svojho klienta vytvoriť a uložiť špeciálne programy. Nainštalovaním novších a novších verzií programu môže vlastniť neustále najnovšie programy ošetrení vypracované podľa vedeckých výskumov. Fyzioterapeutom umožňuje vypracovať a uložiť samostatné tréningové plány pre skupiny agonistov a antagonistov.

Monochromatická svetelná terapia

Vlákna Bioptic obsahujú zabudované kryštály ruženínu. Jantárovožltá farba na zakončeniach vláken podporuje načerpanie bioenergie a dobrú pohodu. .

Ultratone a terapie

ultratone-ExcelPro-therapyPopri širokom spektre kozmetických ošetrení Ultratone Excel Pro ponúka mnohostranné možnosti aj v oblasti rehabilitácií a regeneračných procedúr. Sofistikované technológie Ultratonu používajú na liečbu pacientov aj známe lekárske inštitúcie a kliniky so skvelými výsledkami.

Ultratone publikoval knihu o lekárskom a terapeutickom využití svojich profesionálnych prístrojov, ktorá je dostupná aj pre budúcich majiteľov týchto prístrojov v anglickom jazyku.

Kontakt

Mgr. STELLA PERHÁČOVÁ
Lektor,školiteľ
a obchodný zástupca
pre oblasť kozmetiky
a prístrojových ošetrení

Telefónne: +421 949 762052, +421 944 259578
Adresa: Estetic Partner, s.r.o.,
Drieňová 34, 821 02 Bratislava, Slovakia

  Napíšte nám

  Vaše meno*

  Váš email*

  Vaše telefónne číslo

  Vaša správa

  Predmet - Request for information about product

  TECHNICKÝ POPIS VÝROBKU

  Výrobca

  Ultratone

  Názov

  Excel Pro

  Výrobné prednastavenia programov

  51

  Manuálne nastavenia programov

  áno

  Ultrawave znaková forma

  áno

  Trofické znaky

  nie

  Fyziosekvenčná výstavba programu

  áno

  Počet signálnych znakov

  24

  Počet elektród

  20

  Patentovaná svetelná terapia LUMI

  nie

  Softvér na správu klientskej databázy

  nie

  Mikroprúd (bunkové omladenie)

  áno

  Elektroporácia (virtuálna mezoterapia)

  nie

  Ultrazvuk – tvár

  nie

  Ultrazvuk – telo (kavitácia)

  nie

  TENS

  endorfín+
  gate TENS

  Plánovací systém ošetrení

  tabuľky

  Nasadenie elektródy

  tabuľky

  Bioenergetické rukavice

  nie

  Možnosť aktualizácie softvéru

  nie

  Ošetrenie tváre a tela

  osobitne

  Displej

  malý
  monochromatický
  LCD displej

  Kontakt

  Mgr. STELLA PERHÁČOVÁ
  Lektor,školiteľ
  a obchodný zástupca
  pre oblasť kozmetiky
  a prístrojových ošetrení

  Telefónne: +421 949 762052, +421 944 259578
  Adresa: Estetic Partner, s.r.o.,
  Drieňová 34, 821 02 Bratislava, Slovakia

   Napíšte nám

   Vaše meno*

   Váš email*

   Vaše telefónne číslo

   Vaša správa

   Predmet - Request for information about product

   document.getElementById( "ak_js_2" ).setAttribute( "value", ( new Date() ).getTime() );

   TOP