Prístroj na tvarovanie a ošetrenie tváre EunSung ComfortLine

EunSung

Rad EunSung Comfort Line je zameraný na splnenie vytúžených efektov tvarovania tela a omladzovania tváre a splní sny Vašich klientov! Do tohto zariadenia integroval výrobca šesť rôznych vedeckých technologických riešení. Systém obsahuje tri typy ošetrovacích hlavíc, ktoré kombinujú najlepšie vlastnosti modernej a úspešnej starostlivosti o tvár a telo, vrátane multipolárneho RF, ultrazvukovej kavitácie, vákua, soft lasera, LED svetelných terapií a tepelnej rádiofrekvencie (nástrel / rubbing). Profesionálny, elegantný vzhľad a štýlový dizajn radu Comfort Line obsahuje inovatívne, bohaté funkcie na znovuzískanie mladistvo pružnej a pevnej pokožky tváre i ostatných častí tela, ako aj komplexnú podporu na dosiahnutie tvarovanej a štíhlejšej postavy!

Oblasti použitia: odbúravanie tukov, tvarovanie postavy, zmenšenie konfekčnej veľkosti, redukcia celulitídy, strií, odstraňovanie škodlivých látok z organizmu, napnutie, spevnenie pokožky tváre a tela, omladenie pokožky tváre a tela, lifting, kontúrovanie.

POPIS VÝROBKU

EunSung Comfort LineEunSung Comfort Line – Šesť technológií pre pružnú pokožku a pevné kontúry!

Rozšírením sady kozmetických zariadení vášho salónu o EunSung Comfort Line sa stanete vlastníkom nielen prvotriedneho zariadenia na ošetrenie tela, ale aj najmodernejšieho prístroja na ošetrenie tváre, ktorý prináša ohromujúce výsledky. Okrem osvedčených a vedecky overených technológií tvarovania postavy (multipolárna rádiofrekvencia, vákuum, kavitácia, soft-laser, vákuová a LED svetelná terapia) sa prístroj vyznačuje aj kvalitnou tepelnou RF terapiou (Shooting and Rubbing) a tipmi, ako udržať dlhú životnosť.

Rad Comfort Line je impozantný nielen vzhľadom a súhrnom vonkajších atribútov, ale aj výsledkami, ktoré dosahuje!

Výhody

 • zahŕňa šesť vedecky overených technológií tvarovania tváre a tela (multipolárna RF, kavitácia, mäkký laser, vákuum, LED a termálna RF)
 • prináša ohromujúce výsledky ošetrenia tváre a tela
 • mimoriadne dlhá životnosť, vysokokvalitné tepelné RF hroty na ošetrenie tváre (Shot Tip – 10 000 nástrelov / Rubbing Tip – 100 hodín)
 • jednotlivé technológie ošetrenia tela možno prispôsobiť kondícii klienta (vypnúť, resp. použiť individuálne)
 • legantný, moderný dizajn
 • ergonomická, pohodlná manipulácia s ošetrovacími hlavicami
 • užívateľsky prívetivé, intuitívne rozhranie s dotykovým displejom
 • ľahko premiestniteľný stojan s úložným priestorom ako voliteľné príslušenstvo

Aplikácia

 • odbúravanie tukov
 • formovanie postavy
 • zmenšenie konfekčnej veľkosti
 • redukcia celulitídy
 • ošetrenie strií
 • odstránenie nežiaducich sedimentov z organizmu
 • napnutie pokožky tváre a tela
 • omladenie pokožky tváre a tela
 • lifting
 • kontúrovanie

 

EunSung Comfort Line

Prístroj na tvarovanie a ošetrenie tváre EunSung ComfortLine

 

Princípy pôsobenia

Multipolárna rádiofrekvencia – 1 MHz

EunSung LipoZero - rádiófrekvenciaMultipolárna RF energia 1MH prístroja EunSung Comfort Line preniká do kožného tkaniva a podkožných tukových vrstiev bezpečne a bezbolestne. Jej hĺbkovo hrejivý účinok urýchľuje prirodzený metabolizmus tukových buniek. V dôsledku riadeného tepelného pôsobenia sa voľné mastné kyseliny cez bunkovú membránu adipocytov intenzívne uvoľňujú do medzibunkového priestoru. Tuk sa odvádza lymfatickým a cievnym systémom a vylučovacím systémom sa vylučuje z tela. V danej oblasti sa tukové bunky zmenšia a reštartuje sa mikrocirkulácia a lymfatický tok, preto sa obnovia aj metabolické procesy. Tým sa znižuje výskyt celulitídy a lokálnych tukových zásob.

Kavitácia

EunSung LipoZero - kavitáciaKavitácia je fyzikálny jav. Ultrazvuková multikavitačná hlavica Comfort Line vytvára počas ošetrenia obrovské množstvo mikrobublín v medzibunkovom priestore. V dôsledku parciálnych tlakových zmien spôsobených ultrazvukovými vlnami bubliny praskajú a pri zdarnom, vzájomne sa posilňujúcom stretnutí rázových vĺn roztlačia membrány tukových buniek. Triglyceridy sa uvoľňujú do medzibunkového priestoru, odkiaľ prechádzajú do vylučovacej sústavy a prirodzenou cestou opúšťajú telo.

Soft-laser

EunSung LipoZero - soft-laserŠpeciálne laserové svetlo ošetrujúcej hlavice Comfort Line Multi podporuje, zvyšuje účinnosť rádiofrekvenčného odbúravania tukov a červené laserové svetlo má pozitívny, omladzujúci účinok na celé kožné tkanivo. Soft laser zvyšuje priepustnosť bunkových membrán tukových buniek, čím uľahčuje uvoľňovanie mastných kyselín, ktoré sa vplyvom rádiofrekvenčného tepla stávajú tekutými, do medzibunkového priestoru. V dôsledku toho sa rozmery tukových buniek zmenšia. Voľné mastné kyseliny opúšťajú telo prirodzenou cestou kanálmi vylučovacej sústavy. Intenzívne červené svetlo laserových diód zosilňuje metabolizmus kožných buniek (stimuluje tvorbu ATP), preto má aj spevňujúci a omladzujúci účinok.

Vákuum

EunSung LipoZero - vákuumV dôsledku veku, chorôb, liekov, stresu, nesprávneho stravovania, fajčenia, konzumácie alkoholu a nedostatku pohybu sa v tele hromadia odpadové látky. Tieto látky výrazne inhibujú prirodzené funkcie kolagénu a elastínu, čo spôsobuje stratu pružnosti a ochabnutie spojivového tkaniva a pokožky. Tento proces vedie napokon k závažnejším problémom s celulitídou.
Pulzná vákuová masáž ošetrujúcou hlavicou Comfort Line Multi zlepšuje krvný a lymfatický obeh, čo má veľmi priaznivý fyziologický vplyv na bunkový a tkanivový metabolizmus a pomáha pri odbúravaní nahromadených tukov. Intenzívne zvýšenie lymfatického toku medzi medzibunkovým priestorom a lymfatickými cievami má silný detoxikačný účinok a zmierňuje edémy.

Terapia červeným a modrým svetlom

EunSung LipoZero - LEDOšetrujúce hlavice EunSung Comfort Line Multi zahŕňajú aj terapie červeným alebo modrým LED svetlom, ktoré priaznivo pôsobia na celé kožné tkanivo. LED diódy s červeným svetlom majú priaznivý vplyv na omladzovanie populácie kožných buniek zvýšením produkcie ATP (bunkovej energie), zatiaľ čo LED diódy s modrým svetlom sú účinným doplnkom pri liečbe akné a pôsobia na pokožku aj dezinfekčne.

Tepelná rádiofrekvencia – 4 MHz

EunSung Comfort Line Thermal RF - RubbingPri aplikácii termálneho skenovacieho hrotu preniká tepelná RF energia neablatívnym spôsobom do hlbších tkanív pokožky bez poškodenia povrchu, kde stimuluje činnosť fibroblastových buniek, čím podporuje tvorbu kolagénu. Skenovacia ošetrovacia hlavica výrazne uľahčuje ošetrenie ťažkodostupných a zakrivéných zón tváre, napr. okolie očí a pier.

EunSung Comfort Line Thermal RF - shot modePri použití nástrelového hrotu (tip) preniká tepelná energia termálnej RF hlboko do pokožky, kde zvýšená teplota spôsobí zmrštenie ochabnutých kolagénových vlákien. Výsledkom je viditeľne pevnejšia pokožka už po prvom ošetrení. Z dlhodobého hľadiska je výsledkom ošetrenia, že 4 MHz frekvencia bipolárnej RF energie stimuluje funkciu fibroblastových buniek produkujúcich kolagén a elastín, čo spúšťa regeneráciu kolagénu v pokožke, ktorá zaistí dlhodobé účinky.

Termálna RF technológia stiahnutím elastínových a kolagénových vlákien a stimuláciou ich produkcie podporuje napnutie pokožky a zvyšuje jej pružnosť. V ošetrovaných oblastiach redukuje vrásky a omladzuje pokožku.

Ošetrovacie hlavice Comfort Line

Ošetrovacie hlavice sú komfortné, ergonomicky tvarované a pohodlné na použitie.

Kavitačná hlavica Comfort Line Multi so štyrmi technológiami

>Kavitačná hlavica Comfort Line Multi“ width=“800″ height=“428″ class=“alignleft size-full“ /></p>
<p>Multipolárna RF 1 MHz, kavitácia, soft laser a LED svetelná terapia sa navzájom posilňujú a sú mimoriadne účinné pri odbúravaní tukov a spevňovaní.</p>
<h5 style=Štyri synergické technológie v jednej ošetrovacej hlavici (ošetrovacia hlavica 4 v 1)

EunSung Comfort Line Radiofrequency

Multipolárna RF

EunSung Comfort Line Cavitation

Ultrazvuková kavitácia

EunSung Comfort Line Low Level Laser

Soft laser

EunSung Comfort Line LED

LED (červené a modré)

Comfort Line Multi ošetrovacie hlavice s troma technológiami

Comfort Line Multi ošetrovacie hlavice

Ošetrovacie hlavice, ktoré integrujú tri technológie:
 • Veľká ošetrovacia hlavica: ideálna na odbúravanie tukov, ošetrenie celulitídy a zmenšenie obvodu rozmerovo väčších plôch tela.
 • Stredne veľká ošetrovacia hlavica: mimoriadne vhodná na odbúravanie tukov, ošetrenie celulitídy a zníženie obvodu rozmerovo menších, členitejších častí tela (napr. horných a dolných končatín), ako aj lifting a spevnenie väčších oblastí tváre (napr. líc).
 • Malá ošetrovacia hlavica: určená na ošetrenie tváre. Vhodná na liftingové ošetrenie tváre, redukciu vrások, na zvýšenie pevnosti pleti a stimuláciu kolagénu.

Súčasťou výbavy veľkej a strednej ošetrovacej hlavice je aj terapia červeným LED svetlom, zatiaľ čo malých hlavíc terapia modrým LED svetlom.

Tri synergické technológie v jednej ošetrovacej hlavici (ošetrovacie hlavice 3 v 1)
EunSung Comfort Line Radiofrequency

Multipolárna RF

EunSung Comfort Line Vacuum

Vákuová

EunSung Comfort Line LED

LED (červené a modré)

Termálna ošetrovacia hlavica Comfort Line s niekoľkými druhmi hrotov na nástrel a skenovanie

Comfort Line Thermal RF

Termálne RF hlavice 4MHz umožňujú použitie v dvoch samostatných režimoch podľa potrieb klienta a ošetrovanej oblasti. V režime RF Shot sa energia distribuuje na presne určené miesto, do hlbších vrstiev pokožky, kde stimuláciou fibroblastových buniek spúšťa dlhodobú tvorbu kolagénu a elastínu. Režim RF Scan umožňuje účinné ošetrenie zakrivených, zaoblených aj úzkych zón, akými sú okolie očí a úst.

Kontakt

Mgr. STELLA PERHÁČOVÁ
Lektor,školiteľ
a obchodný zástupca
pre oblasť kozmetiky
a prístrojových ošetrení

Telefónne: +421 949 762052, +421 944 259578
Adresa: Estetic Partner, s.r.o.,
Drieňová 34, 821 02 Bratislava, Slovakia

  Napíšte nám

  Vaše meno*

  Váš email*

  Vaše telefónne číslo

  Vaša správa

  Predmet - Request for information about product

  TECHNICKÝ POPIS VÝROBKU

  Výrobca

  EunSung

  Názov

  Comfort Line

  Typy technológie

  Multipolárna rádiofrekvencia
  Ultrazvuková kavitácia
  Soft laser
  LED svetelná terapia
  Vákuum
  Termálna (tepelná) rádiófrekvencia (Frakčná / Rubbing)

  Rádiófrekvencia

  Multipolárna – 1 MHz
  Termálna – 4 MHz

  Kavitácia

  34 kHz

  Rozmery (š x h x v)

  325 x 510 x 380 mm
  (so stojanom na ošetrovaciu hlavicu a vzduchovým filtrom, bez ošetrovacej hlavice)

  Hmotnosť

  12 kg
  (s ošetrovacími hlavicami a stojanom)

  Kontakt

  Mgr. STELLA PERHÁČOVÁ
  Lektor,školiteľ
  a obchodný zástupca
  pre oblasť kozmetiky
  a prístrojových ošetrení

  Telefónne: +421 949 762052, +421 944 259578
  Adresa: Estetic Partner, s.r.o.,
  Drieňová 34, 821 02 Bratislava, Slovakia

   Napíšte nám

   Vaše meno*

   Váš email*

   Vaše telefónne číslo

   Vaša správa

   Predmet - Request for information about product

   document.getElementById( "ak_js_2" ).setAttribute( "value", ( new Date() ).getTime() );

   TOP