EunSung CoolShaping2 prístroj kryo na ošetrenie tela

EunSung

Prístroj CoolShaping2 reprezentuje špičku kryotechnológie založenej na zmrazovaní tukových buniek. EunSung, popredný svetový výrobca kozmetických zariadení, zdokonalil doterajší model na základe aktuálnych požiadaviek profesionálov v oblasti ošetrovania a ich klientov. Nový prístroj CoolShaping2 sa stáva symbolom maximálneho výkonu, väčšieho počtu ošetrovacích hlavíc a zároveň aj súbežne ošetrených oblastí, ako aj výrazného skrátenia výslednej doby ošetrenia. Unikátne 360° stereoskopické vákuové ošetrovacie hlavice pôsobia v každom kontaktnom bode s pokožkou ako chladiaci povrch, čím sa výrazne zvyšuje pôsobenie na ošetrovanú oblasť a účinok ošetrenia. Zariadenie umožňuje súčasne pripojiť a prevádzkovať až štyri ošetrovacie hlavice, čo v praxi znamená paralelné ošetrenie štyroch oblastí tela alebo dvoch a dvoch oblastí pre dvoch klientov.
Nemusíte ďalej pátrať po riešeniach alebo uspokojiť sa s kompromismi! CoolShaping2 disponuje všetkými požiadavkami na dokonalé, sofistikované, praktické riešenia a dizajn, ktorý Vy i Vaši klienti od kryosystému 21. storočia právom očakávate.

Oblasti použitia: tvarovanie postavy, odbúravanie tukov, redukcia celulitídy, odstraňovanie usadenín a toxínov.

POPIS VÝROBKU

Prístroj EunSung CoolShaping2

CoolShaping2 – 360-stupňové, komplexné kryo riešenie

Ako distribútori sme v predchádzajúcich rokoch mali možnosť sledovať úspešnosť mnohých zariadení, od zrodu technologickej novinky až do okamihu, keď sme mohli našim partnerom ponúknuť vylepšený, vyzretý systém. Technologické inovácie a objavy odhaľujú magické momenty, pretože aj odborníci v oblasti kozmetiky a ich klienti pátrajú po neustálych vylepšeniach. Ako distribútori sa však často stretávame aj s riešeniami, ktoré sa v našich testoch a internom overovaní ukážu menej účinné než sme na základe honosného marketingu výrobcu očakávali. Pokladáme za svoju osobnú zodpovednosť zahrnúť do nášho produktového portfólia iba osvedčené a dobre fungujúce novinky, čím ušetríme našich partnerov a klientov pred sklamaním!

Najlepší výrobcovia dbajú nielen na vývoj nových produktov, ale na základe spätnej väzby od distribútorov, používateľov a klientov aj na neustále vylepšovanie existujúcich zariadení. Postupne však dospejú do bodu, keď dosiahnu maximum, ktoré konkrétne technologické riešenie môže poskytnúť. Ide o systémy, ktoré sa stávajú pevným základom v dlhodobo perspektívne plánovaných elitných kozmetických salónoch a popredných estetických klinikách. Tieto zariadenia sú zárukou najlepších výsledkov, najbezpečnejších riešení a najväčšieho úspechu z hľadiska prevádzkovateľov.
Pre EunSung medzi takéto zariadenia patrí kombinovaný prístroj na ošetrenie tela PowerShape2, multifunkčné RF zariadenie MagicPolar alebo depilačné IPL zariadenie ClearLight. Prístroj CoolShaping2 kryo takisto pokladáme za obohatenie radu najpokročilejších a dôveryhodných zariadení.

Výhody

 • vylepšená kombinovaná kryo-vákuová technológia, efektívnejšie chladenie
 • jedinečné 360-stupňové stereoskopické ošetrovacie hlavice optimalizované na dosiahnutie maximálnej plochy chladenia
 • možnosť súčasne pripojiť a aplikovať štyri ošetrovacie hlavice
 • možnosť súčasne ošetriť dvoch klientov
 • výrazné skrátenie doby ošetrenia, väčšia bezpečnosť
 • optimalizované rozmery ošetrovacej hlavice podľa oblastí tela

Možnosti aplikácie

 • tvarovanie postavy so zvýšenou účinnosťou
 • 360-stupňové odbúravanie tukov v ošetrovanej oblasti
 • redukcia celulitídy
 • odstránenie usadenín a detoxikácia

 

Prístroj EunSung CoolShaping2

EunSung CoolShaping2 prístroj kryo na ošetrenie tela

 

Princíp pôsobenia

Kombinovaná 360-stupňová kryo-vákuová technológia

EunSung CoolShaping2 Ošetrovacie hlaviceKryolipolýza je názov neinvazívnej technológie, ktorá umožňuje presné a kontrolované zmrazovanie podkožného tuku. Podľa výsledkov štúdií dochádza pri teplote v rozmedzí -2 a +2 °C podľa zloženia tukových buniek k ich trvalej deštrukcii, preto množstvo povrchového tuku sa môže v priebehu 15 – 90 dní znížiť až o 80 %. Vákuová technológia zabudovaná do ošetrovacej hlavice má dvojaký účinok: dočasne obmedzuje prietok krvi v ošetrovanej oblasti (čím sa znižuje jej opätovné zahrievanie), čo umožňuje účinné lokálne zmrazovanie. Riadený čas zmrazovania a teplotné parametre sú nastavené tak, aby spôsobili účinnú a selektívnu deštrukciu adipocytov bez poškodenia iných tkanív. Odumreté tukové bunky sú z tela vylúčené prirodzeným procesom vylučovania. Celkový proces vylučovania a vyprázdňovania prebieha počas 3 – 4 týždňov po ošetrení.
Všetky časti 360-stupňovej stereoskopickej ošetrovacej hlavice, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou, pôsobia ako chladiaca plocha. Tým sa značne zväčšuje oblasť ošetrenia i jej celková účinnosť.

CoolShaping2 technológia

Zvýšenie účinnosti ošetrenia kombináciou s inými technológiami

Ošetrenia technológiou EunSung CoolShaping2 možno vhodne kombinovať s ľubovoľnou rádiofrekvenčnou alebo ultrazvukovou technológiou na redukciu tuku. Tieto postupy môžete vo vašom salóne spojiť a aplikovať ako po sebe nasledujúce ošetrenia.
Napríklad ošetrenie EunSung Comfort Line kavitačnou a rádiofrekvenčnou technológiou v prepojení s kombinovanou kryo-vákuovou technológiou CoolShaping2 urýchľuje a umocňuje efekt ošetrenia. Pri ošetreniach so striedavým pôsobením tepla a chladu dochádza v populácii tukových buniek k výrazným teplotným rozdielom a dôsledkom tepelného šoku sa podstatne zvýši stupeň ich deštrukcie.
Na zvýšenie účinnosti zariadenia CoolShaping2 ho možno perfektne spárovať s prístrojmi PowerShape2 alebo Comfort Line z radu EunSung.

Ošetrovacie hlavice CoolShaping2

EunSung CoolShaping2 ošetrovacie hlavice
Súčasťou štandardnej výbavy prístroja sú dva veľké, jeden stredný a jeden miniaplikátor. Voliteľným príslušenstvom k prístroju je malý aplikátor.

 • 360-stupňová stereoskopická kryotechnológia s integrovaným vákuom
 • intenzívny kryo výkon (max. –10 °C)
 • väčšia plocha mrazenia, vyššia účinnosť
 • kratšia doba ošetrenia
 • optimalizované rozmery ošetrovacích hlavíc pre oblasti tela
 • možnosť súčasnej aplikácie 4 ošetrovacích hlavíc
 • možnosť súčasne ošetriť dvoch klientov

Kontakt

Mgr. STELLA PERHÁČOVÁ
Lektor,školiteľ
a obchodný zástupca
pre oblasť kozmetiky
a prístrojových ošetrení

Telefónne: +421 949 762052, +421 944 259578
Adresa: Estetic Partner, s.r.o.,
Drieňová 34, 821 02 Bratislava, Slovakia

  Napíšte nám

  Vaše meno*

  Váš email*

  Vaše telefónne číslo

  Vaša správa

  Predmet - Request for information about product

  TECHNICKÝ POPIS VÝROBKU

  Výrobca

  EunSung

  Názov

  CoolShaping2

  Ošetrovacie hlavice

  Veľká – 115 x 225,5 x 120 (mm) – 2 ks štandardné príslušenstvo
  Stredný rozmer – 93 x 188,7 x 96 (mm) – 1 ks štandardné príslušenstvo
  Mini rozmer – 70 x 139 x 200 (mm) – 1 ks v štandardnom vybavení

  Malá veľkosť – 89 x 139 x 119 (mm) – voliteľná

  Teplota chladenia

  -10 °C ~ +5 °C

  Vákuový tlak

  80 mmHg (1. stupeň) ~ 520 mmHg (10. stupeň)

  Rozmery (Š x H x V)

  738 x 498 x 1118 (mm)

  Kontakt

  Mgr. STELLA PERHÁČOVÁ
  Lektor,školiteľ
  a obchodný zástupca
  pre oblasť kozmetiky
  a prístrojových ošetrení

  Telefónne: +421 949 762052, +421 944 259578
  Adresa: Estetic Partner, s.r.o.,
  Drieňová 34, 821 02 Bratislava, Slovakia

   Napíšte nám

   Vaše meno*

   Váš email*

   Vaše telefónne číslo

   Vaša správa

   Predmet - Request for information about product

   document.getElementById( "ak_js_2" ).setAttribute( "value", ( new Date() ).getTime() );

   TOP