PhotonJet V2 IPL zariadenie

photonjet

IPL zariadenie PhotonJet V2 odporúčame odborníkom v kozmetickom odvetví, ktorí chcú vykonávať trvalú epiláciu a dermatoestetické ošetrenia a hľadajú najoptimálnejšie riešenie v priaznivom pomere ceny a kvality. Keďže existuje viacero modelov s možnosťou výberu, zariadenie je flexibilné k individuálnym požiadavkám užívateľov. Ide o starostlivo vyberaný produkt zlepšený v spolupráci s výrobcom, ktorý predstavuje oveľa viac než bežné IPL zariadenia z Ďalekého východu. Spoločnosť Estetic partner poskytuje záruku na kvalitu zariadenia, jeho účinnosť a bezpečnosť prevádzkovania, ktoré potvrdili aj stovky domácich spotrebiteľov.

Použitie: trvalá epilácia, folikulitída, pigmentované kožné lézie, vaskulárne lézie, metličkové cievky, rosacea, omladenie pleti a redukcia vrások.

Kategórie: , Značka:

POPIS VÝROBKU

photonjet-ipl-v2PhotonJet V2 IPL

Názov PhotonJet je našou vlastnou IPL značkou. Trvalo ho poskytujeme tomu zariadeniu IPL, ktoré na základe testovania produktov z Ďalekého východu pokladáme za najlepšie a hodnoverné, aby sme ho označili vlastným menom. Výberu permanentne venujeme mimoriadnu pozornosť. Okrem mechanickej kontroly technických parametrov prístroje dôsledne klinicky testujeme a podrobujeme ich 2 – 3-hodinovým sériám po sebe idúcich prevádzkových testov. Nasleduje niekoľkomesačná intenzívna spolupráca s najlepším výrobcom. Počas nej naši odborní spolupracovníci strávia niekoľko týždňov v čínskej výrobnej jednotke, kde sa eliminujú všetky slabiny nami zvoleného IPL prístroja, a ten nadobudne svoju konečnú podobu. Paralelne aj naši lekári a odborníci v oblasti dermatoestetiky testujú tieto zariadenia a ich námety a pripomienky sa zohľadňujú pri vytvorení konečného produktu. Toto je naša záruka, aby naši experti i odborníci z krajín Európskeho hospodárskeho priestoru boli rovnako spokojní s našimi výrobkami.

Prístroj PhotonJet V2 dodávame ako štandardné IPL zariadenie alebo ako tzv. e-Light, čiže IPL prístroj kombinujúci rádiófrekvenčnú energiu a energiu pulzného svetla (IPL). Obidva prístroje sú aplikovateľné s vysokou mierou účinnosti na depiláciu a dermatoestetické ošetrenia pre širokú škálu typov pokožky.

Výhody prístroja

 • zvýšený výkon (50 J/cm2)
 • príjemný pocit z ošetrenia a bezpečnosť vďaka ošetrovacej hlavici s chladením povrchu
 • výkonná IPL/e-Light ošetrovacia hlavica
 • modro-zafírový kryštál v základni
 • vhodný na depilačné aj dermatoestetické ošetrenia
 • na ošetrenie väčších telových partií možnosť objednať si väčšiu ošetrovaciu hlavicu podľa výberu
 • user-friendly, užívateľsky prívetivé používateľské rozhranie
 • gmožnosť rýchlej manipulácie (aj sekundové impulzy)
 • možnosť použitia aj vo väčšine letných mesiacov

Aplikačné oblasti

 • trvalá epilácia
 • folikulitída
 • pigmentované kožné lézie
 • vaskulárne lézie
 • metličkové cievky
 • rosacea
 • omladenie pleti a redukcia vrások

Princíp fungovania

PhotonJet je pulzno-svetelné (IPL) zariadenie tretej generácie, ktoré funguje na princípe selektívnej fototermolýzy. Znamená to, že krátky, no intenzívny svetelný impulz emitovaný zo špeciálneho svetelného zdroja sa absorbuje v melaníne chĺpka (alebo v inom chromofóre pohlcujúcom energiu, napríklad v pigmentových škvrnách, oxyhemoglobíne metličkových cievok a pod.). Zároveň sa svetelná energia transformuje na tepelnú a zahreje a zničí štruktúru matrixovej bunky zodpovednej za rast chlpov, resp. iné cieľové štruktúry podľa nastavenia zariadenia. V prípade selektívnej absorpcie pomocou variabilných filtrov svetelného spektra, správne zvolenej dĺžky a intenzity impulzu nedochádza k poškodeniu pokožky.
filter-web

Objav kombinovanej technológie systému eLight sa viaže k najväčšiemu svetovému výrobcovi lekársko-estetických zariadení Syneron-Candela. Tento výrobca patentoval systém ELOS založený na kombinácii pulzného svetla a rádiofrekvencie, ktorý v uplynulých rokoch dobyl svet. Bipolárny rádiofrekvenčný prúd preniká do pokožky cez kovové platničky na bočných stranách liečebných kryštálov takmer súčasne s aplikáciou optickej energie. Pomocou tohto systému môže byť voľne nastavená rovnováha medzi svetelnou energiou prenikajúcou z povrchu pokožky pohltenou v chromofóre a RF tepelnou energiou pôsobiacou bezprostredne v hlbších štruktúrach kože. Toto synergické pôsobenie významne zvyšuje dosiahnuteľné výsledky a umožňuje aj ošetrenie svetlých chlpov. Tento systém je bezpečnejší v prípade tmavšieho sfarbenia pokožky a pri dostatočne prezieravom prístupe umožňuje liečbu aj počas letných mesiacov.
Veľmi podobné riešenie ako táto patentom chránená špičková technológia obsahuje aj systém PhotonJet e-Light.

Opis zariadenia

Prístroj PhotonJet IPL charakterizuje zlepšený výkon (50 J / cm2), vyššia efektivita a novovyvinuté prvky na ochranu pokožky. To je dôvod, prečo ho možno úspešne aplikovať napríklad aj na depiláciu svetlého ochlpenia (ktoré obsahuje málo melanínu na absorpciu energie). Príjemný pocit z ošetrenia a ohľaduplnosť k pokožke je výsledkom progresívneho povrchového chladenia ošetrovacej hlavice (významne pod 0 °Celzia) a multipulzný režim. Štandardná (základná) ošetrovacia hlavica disponuje vymeniteľnými filtrami, ktoré umožňujú prispôsobiť rozsah vlnových dĺžok danému špecifickému problému. Základná ošetrovacia hlavica slúži na epiláciu a rovnako aj na dermatoestetické ošetrenie pleti. Voliteľne je možné doobjednať na epiláciu ošetrovaciu hlavicu s väčším kryštálom (10 x 50 mm), ktorá umožní veľmi dynamicky a ekonomicky ošetriť aj väčšie kožné partie so silnejším ochlpením (nohy, chrbát), zatiaľ čo na menšie členité oblasti pokožky môžete na dermatoestetické výkony vhodnejšie aplikovať hlavicu normálnej veľkosti ( 8 x 40 mm). Zariadenie môže pracovať rýchlo, pretože dokáže emitovať impulzy aj v sekundových intervaloch.

S PhotonJet IPL prístrojom sú vlastné náklady jedného svetelného impulzu iba cca 0,01 eura! Rozmanité možnosti využitia IPL zariadenia PhotonJet, spoľahlivé výsledky ošetrení a vysoká hodnota inovácií spolu s rozumnou cenou sú zárukou množstva spokojných klientov, obchodného úspechu a zároveň rýchlej návratnosti nákladov. Zariadenie poskytujeme s dvojročnou zárukou.

photonjet-osetrovacie-hlaviceModely a ošetrovacie hlavice

Prístroj dodávame v dvoch základných modeloch, jeden v klasickej IPL úprave a druhý ako systém e-Light. Obidva modely sú k dispozícii s jednou alebo dvoma ošetrovacími hlavicami. Základná hlavica s povrchovou plochou 8 × 40 mm (typ IPL alebo e-Light) a vymeniteľnými filtrami je vhodná na všetky druhy ošetrení. Pre špecialistov, ktorí vykonávajú epiláciu vo veľkom rozsahu a na väčších telových partiách, je výhodnejšie používať špeciálne vyvinutú ošetrovaciu hlavicu s veľkým liečebným kryštálom 10 × 50 mm. Veľká hlavica prisúcha k IPL úprave a je možné objednať si ju ako doplnok aj dodatočne.

Kontakt

Mgr. STELLA PERHÁČOVÁ
Lektor,školiteľ
a obchodný zástupca
pre oblasť kozmetiky
a prístrojových ošetrení

Telefónne: +421 949 762052, +421 944 259578
Adresa: Estetic Partner, s.r.o.,
Drieňová 34, 821 02 Bratislava, Slovakia

  Napíšte nám

  Vaše meno*

  Váš email*

  Vaše telefónne číslo

  Vaša správa

  Predmet - Request for information about product

  TECHNICKÝ POPIS VÝROBKU

  Značka

  PhotonJet

  Názov

  V2 IPL

  Svetelný zdroj

  širokospektrálna xenónová výbojka

  Výstupný spektrálny rozsah

  410 nm ~ 1400 nm

  Max. hustota IPL energie

  50 J/cm2 (meraním verifikovaná hodnota)

  Energetická hladina IPL

  0 – 50 (nastaviteľná)

  Počet impulzov

  1 – 6

  Oneskorenie

  1 – 3 s

  Max. hustota RF energie

  100J/cm3 (pre e-Light)

  Šírka RF impulzu

  250 ~ 450 ms (pre e-Light)

  Energetická hladina RF

  0 ~ 10, nastaviteľná (pre e-Light)

  Displej

  26 cm, farebná dotyková obrazovka

  Hmotnosť

  27 kg

  Rozmery

  550 mm × 375 mm × 370 mm

  Kontakt

  Mgr. STELLA PERHÁČOVÁ
  Lektor,školiteľ
  a obchodný zástupca
  pre oblasť kozmetiky
  a prístrojových ošetrení

  Telefónne: +421 949 762052, +421 944 259578
  Adresa: Estetic Partner, s.r.o.,
  Drieňová 34, 821 02 Bratislava, Slovakia

   Napíšte nám

   Vaše meno*

   Váš email*

   Vaše telefónne číslo

   Vaša správa

   Predmet - Request for information about product

   document.getElementById( "ak_js_2" ).setAttribute( "value", ( new Date() ).getTime() );

   TOP