Eunsung ClearLight IPL systém

EunSung-logo

Chceli by ste sa stať vlastníkom takého IPL zariadenia, ktoré by Vás v porovnaní s inými kozmetickými salónmi vyzdvihlo do oveľa vyššej kategórie? Vďaka ktorému by ste mohli dosahovať výkony, ktoré ostatné salóny nie? Nemusíte ďalej pátrať. Prinášame Vám rozdiel, s ktorým vystúpite z davu.
ClearLight IPL je jedným z najpredávanejších výrobkov spoločnosti EunSung Global. Preto patrí, samozrejme, aj medzi najdokonalejšie prepracované prístroje firmy, čo je jedným z kľúčových predpokladov. Ide o zariadenie IPL, ktoré je z estetického hľadiska, z hľadiska výkonnosti či bezkonkurenčnej spoľahlivosti neporaziteľné, a zároveň nie je vyrobené v Číne. Nie je to start-up IPL zariadenie pre začiatočníkov či pre salóny, kde najdôležitejším aspektom pri výbere prístroja je nadobúdacia cena. Je to však budúci nástroj odborníkov, ktorí si v priebehu rokov prostredníctvom odborných skúseností, dôveryhodnosti a dosiahnutých výsledkov vybudovali široký okruh vlastnej lojálnej klientely. Odborníci, ktorí chcú ďalej posilňovať dôveru svojich klientov, ktorí chcú predísť tomu, aby ich autenticitu naštrbil neadekvátny výber pracovného nástroja, môžu pokojne hlasovať za prístroj ClearLight. Táto kategória už dávno absentovala na trhu a hľadali ju mnohí odborníci, ktorí v podobe prístroja ClearLight práve našli uspokojujúci výsledok.

Oblasť použitia: epilácia, omladenie tváre, liečba akné, ošetrenie pigmentových škvŕn, ošetrenie cievnych anomálií, liečba melazmových lézií.

Kategória: Značka:

POPIS VÝROBKU

eunsung-clearlight-systemEunSung ClearLight profesionálny IPL ošetrovací prístroj

Systémy ClearLight využívajúce pulzné svetlo (IPL) ponúkajú optimálne riešenie pre klientov i prevádzkovateľov. Maximálny výkon prístroja bol optimalizovaný na takú intenzitu, ktorá umožňuje dokonalú epiláciu či rôzne druhy ošetrenia pleti.

Prísun adekvátneho množstva svetelnej energie je zabezpečený stabilným, po celú dobu životnosti konzistentným výkonom zariadenia. Špeciálne filtre umožňujú aplikáciu širokého spektra liečebných postupov na trvalé odstránenie chĺpkov, bielenie pigmentových škvŕn, omladenie tváre, liečbu akné, niektorých cievnych anomálií a melazmy.

Pri vývoji prístroja bola okrem estetiky a moderného vzhľadu dôležitým aspektom najmä jeho praktická stránka. Medzi praktické riešenia patrí aj stabilná poloha vymeniteľných filtrov v zariadení, čo umožňuje ich bezpečné uskladnenie bez rizika poškodenia.

Nastaviteľný režim multiipulzov môže znížiť riziko PIH po ošetrení a celkovo prispieva k zvýšeniu klientovej bezpečnosti. Nízke prevádzkové náklady vyplývajú z krátkej doby ošetrenia a aplikovania veľkých ovládacích hlavíc. Ošetrovacia hlavica ClearLight je navrhnutá špeciálne pre ženské ruky, preto je ľahká, jemná na dotyk a pri práci veľmi komfortná, príjemná.

Prepracovanosť a výbornú kvalitu prístroja zaručujú vysoké štandardy juhokórejskej firmy EunSung, preto z hľadiska spoľahlivosti i kvality ďaleko prekonáva lacnejšie čínske výrobky.

Užívateľské rozhranie a povrch prístroja sú vyvinuté s ohľadom na potreby používateľa – s ľahkoovládateľnou hlavicou a veľmi jednoduchou výmenou filtrov. Pocit pohodlnej manipulácie a možnosť vyššej absorpcie energie umožňuje teplota okolo 0 °C ako dôsledok chladenia vodou a polovodičového chladenia.

Výhody prístroja

 • možnosti aplikácie na celý rad indikácií integrované v jedinom prístroji
 • spoľahlivý výrobca, lampa poskytujúca stály výkon po celú dobu životnosti
 • ošetrenia prispôsobené konkrétnemu problému
 • mimoriadne dobré výsledky pri krátkej dobe ošetrenia
 • hlavice zabezpečujúce intenzívne chladenie pre maximálne výsledky a bezpečnosť klienta
 • komfortné tvarovanie ošetrovacej hlavice s veľkou aplikačnou plochou pre vyššiu produktivitu
 • z dlhodobého hľadiska efektívna návratnosť nákladov
 • minimalizovaný pocit bolesti vďaka pulznej technológii

Aplikačné možnosti

 • epilácia
 • omladenie tváre
 • liečba akné
 • ošetrenie pigmentových škvŕn
 • ošetrenie cievnych zmien (odstránenie žiliek)
 • liečba melazmových lézií

Princíp fungovania

ClearLight je prístroj s pulzným svetlom (IPL), ktorý funguje na princípe selektívnej fototermolýzy. Znamená to, že krátky, ale intenzívny svetelný impulz zo špeciálnho svetelného zdroja sa absorbuje v melaníne obsiahnutom v chĺpe (alebo inom tzv. kromofóre pohlcujúcom energiu, napr. v pigmentových škvrnách, v oxyhemoglobíne drobných cievok atď.). Zároveň sa svetelná energia transformuje na tepelnú a teplo zničí štruktúru matrixovej bunky zodpovednej za rast chlpov, resp. iné cieľové štruktúry podľa nastavenia prístroja. Keďže jednotlivé filtre svetelného spektra selektívne pohlcujú impulzy, pri adekvátne zvolenej dĺžke a intenzite impulzov ostáva pokožka nepoškodená.

clearlight-pulse-lenghtTento systém funguje na báze vyspelej technológie emisie impulzov, ktorú EunSung vyvinul špeciálne na optimalizovanie výsledkov ošetrenia. Používateľ má k dispozícii štyry rôzne typy impulzov (jednoduché, zdvojené, trojité impulzy a tzv. ClearLight Toning Pulse). Prístroj môže emitovať aj mikrosekundové (μs) impulzy, ktoré znižujú riziko PIH po ošetrení.

Súčasťou štandardnej výbavy prístroja ClearLight sú aj špeciálne optické filtre, ktoré boli optimalizované na dosiahnutie čo najlepších výsledkov pri liečbe rôznych kožných anomálií.

eunsung-clearlight-osetrovacia-hlavicaOšetrovacia hlavica

 • vymeniteľné filtre na rôzne použitia (na ošetrenie rôznych kožných problémov alebo epiláciu)
 • jednoduchá výmena filtra
 • veľká hlavica (15 mm x 40 mm)
 • vysoká emisná rýchlosť, kratšia doba ošetrenia

Pohodlné ovládanie

eunsung-clearlight-pohodlne-ovladanie

 • nastavenia prispôsobiteľné dispozíciám klienta (typ kože, resp. chĺpov)
 • nastaviteľný typ impulzov
 • nastaviteľná dĺžka impulzu a pauza medzi impulzmi
 • nastaviteľná intenzita (sila) impulzu
 • automatický chladiaci systém, ukazovateľ teploty pre bezpečné ošetrenia

 

Kontakt

Mgr. STELLA PERHÁČOVÁ
Lektor,školiteľ
a obchodný zástupca
pre oblasť kozmetiky
a prístrojových ošetrení

Telefónne: +421 949 762052, +421 944 259578
Adresa: Estetic Partner, s.r.o.,
Drieňová 34, 821 02 Bratislava, Slovakia

  Napíšte nám

  Vaše meno*

  Váš email*

  Vaše telefónne číslo

  Vaša správa

  Predmet - Request for information about product

  TECHNICKÝ POPIS VÝROBKU

  Výrobca

  EunSung

  Názov

  Clearlight

  Svetelný zdroj

  IPL (xenónová výbojka)

  Vlnová dĺžka

  430, 515, 560, 585, 640, 700 nm

  Hustota energie (tok)

  Max. 35 J/cm2

  Rýchlosť opakovania

  max. 1 Hz

  Dĺžka impulzu

  1~50ms

  Doba trvania pauzy medzi impulzmi

  0~90ms

  Displej

  8-palcový digitálny LCD dotyková obrazovka

  Rozmery (Š x D x H)

  310 x 589 x 950 mm

  Hmotnosť

  55 kg

  Kontakt

  Mgr. STELLA PERHÁČOVÁ
  Lektor,školiteľ
  a obchodný zástupca
  pre oblasť kozmetiky
  a prístrojových ošetrení

  Telefónne: +421 949 762052, +421 944 259578
  Adresa: Estetic Partner, s.r.o.,
  Drieňová 34, 821 02 Bratislava, Slovakia

   Napíšte nám

   Vaše meno*

   Váš email*

   Vaše telefónne číslo

   Vaša správa

   Predmet - Request for information about product

   document.getElementById( "ak_js_2" ).setAttribute( "value", ( new Date() ).getTime() );

   TOP