Wiener Kosmetikum aromaterapeutické bandážovanie tela

Wiener-Kosmetikum

Aromaterapeutické telové bandáže Wiener Kosmetikum® je ojedinele úspešná metóda ošetrovania tela na báze prírodných látok, ktorá bola odborníkmi ocenená cenou International Invention Award! Nie je to módny trend, ide o prémiovú kozmetickú metódu zvučného mena so stálymi ziskami, ktorú používajú veľké salóny, kliniky a spa zariadenia. Už prvé ošetrenie je mimoriadne efektívne a atraktívne, dokonca dosiahnuté výsledky možno výrazne zvýšiť, keď sa metóda implementuje do systému ošetrení. Každú terapiu možno individualizovať a upraviť podľa špecifických vlastností klienta. Wiener Kosmetikum® je obľúbenou metódou kreatívnych odborníkov, pretože odborné aplikovanie aktívnych látok skutočne zdokonalí dosiahnuté výsledky.

Použitie: tvarovanie postavy, zníženie konfekčnej veľkosti, odbúravanie tukov, liečba celulitídy, čistenie a detox, napnutie pokožky a spojivového tkaniva.

Kategória: Značka:

POPIS VÝROBKU

wiener-kosmetikumZoštíhlenie so štvornásobnými účinkami, tentoraz inak!

Ide o úplne prirodzený a mimoriadne účinný systém ošetrenia tela na úbytok obvodu v rozsahu až niekoľko centimetrov, pri ktorom chudnutie prebieha v želaných telových partiách a zlepšuje sa stav a kondícia pokožky. Vzhľadom na jednoduchosť a odborné ocenenie tejto metódy, ako aj za vývoj účinných látok bola vývojárovi metódy udelená Európskou Veľkou cenou za objavy a vynálezy. Túto metódu s veľkým úspechom používajú tisícky wellness a beauty salónov v celej Európe. Naše najnovšie technológie prinášajú atraktívne výsledky a sú mimoriadne vhodné pre tých, ktorí v liečbe uprednostňujú prírodné produkty.

Naše metódy aromaterapeutických bandáží disponujú takými osobitosťami, ktoré pri iných zoštíhľujúcich ošetreniach absentujú.

Metóda je založená na efekte chlad – teplo. Účinné zložky aktívnych roztokov ako eukalyptus, mäta pieporná, mentol a rozmarín v dôsledku ich silného hyperemického účinku zintenzívnia krvný obeh a prekrvenie v horných vrstvách spojivového tkaniva. Ich pôsobením v hlbších vrstvách tela nastupuje pocit vnútorného chladu. Medzi základné funkcie organizmu patrí, že na celkové fungovanie, ako aj a na fungovanie vnútorných orgánov udržiava tepelnú rovnováhu. Avšak pri pocite vnútorného chladu telo musí na udržanie tepelnej rovnováhy vyprodukovať energiu, ktorú získava odbúraním a spálením nahromadených nadbytočných zásob výživných látok. Látky, ktoré sa aplikujú pred a po terapii, zároveň pôsobia aj na skrášlenie a napnutie pokožky.

Pri klasickej telovej bandáži zavinieme telo od kolena po poprsie pomocou 3 – 4 špeciálnych bavlnených pruhov – obväzov. Pri aromaterapeutickej bandáži sa v problematických miestach spaľujú nahromadené nadbytočné výživné látky štvronásobne účinnejšie!
Je dôležité si uvedomiť, že aromaterapeutické bandáže Wiener Kosmetikum® predstavujú studenú metódu, preto nevzniká strata tekutín a tzv. saunový efekt. Preto po konzumácii niekoľkých pohárov vody sa miery nevrátia na pôvodné hodnoty.

Kto môže podstúpiť terapeutické bandážovanie?

wiener-kosmetikum-teraphyAromaterapeutické bandáže sú vhodnou metódou pre všetkých, ktorí majú problémy s postavou. Sú vhodné na odbúranie celulitídy, zjemnenie pokožky, na ošetrenie strií, tehotenských jaziev pokožky, ako aj zmien v dôsledku chudnutia a priberania, na napnutie ochabnutej, ovísajúcej pokožky (v prípade bandáže brucha ani 18-centimetrové úbytky z obvodu nie sú ojedinelé).
Výborná pomôcka na podporu ľubovoľnej diéty, očistnej a detoxikačnej kúry, ako aj liečebného pôstu.

Kto nemôže podstúpiť terapeutické bandážovanie?

Vzhľadom na to, že Wiener Kosmetikum® aromaterapeutické bandáže na zoštíhlenie sú tzv. metódou ošetrenia za studena, nezaťažujú organizmus, preto sú kontraindikácie len ojedinelé. Všeobecne platí, že bandážovanie neodporúčame pri vážnych ochoreniach, cukrovke 1. typu, problémoch s krvným obehom, dýchaním, srdcom, počas tehotenstva a dojčenia, menštruácie, pri horúčkach, intenzívnych alergických reakciách.
Náš partner prevádzkujúci tieto služby Vám pri založení klientskej karty poskytne detailné informácie o kontraindikáciách.
V prípade akýchkoľvek otázok či pochybností, či danú terapiu môžete absolvovať, prípadne ak podstupujete liečbu, beriete lieky, je nevyhnutné, aby ste informovali Vášho lekára a konzultovali s ním postup ešte pred začatím terapií.

Aké výsledky môžete dosiahnuť metódou bandáží?

Cielené zloženie účinných látok a proces ošetrenia Vám zabezpečí – ako nijaké iné známe zoštíhenie – súhrn najdôležitejších efektov, ktoré vedú k optimálnym výsledkom.

Ide o tieto účinky:
• Expresné zníženie konfekčnej veľkosti a rýchle odbúranie tukov pôsobením za tepla a za studena. Výsledný efekt je po ošetrení okamžite merateľný v centimetroch.
• Cielenú očistu a detox v problematických partiách v dôsledku osmotického efektu, zloženia éterických olejov a špeciálnej bandážnej techniky.
• Efekt výraznej redukcie celulitídy. Na ťažšie stupne celulitídy sú k dispozícii špeciálne účinné látky.
• Výrazné spevnenie pokožky a tkaniva v ošetrených partiách v dôsledku nadväzných technologických krokov a bandážovej techniky.

Mechanizmus bandážovania

Špeciálne široké bavlnené pruhy sa namočia do vlažnej vody, aby dôkladne nasiakli. Dôsledne zvlhčené obväzy sa silno vyžmýkajú. Je dôležité dbať, aby neboli príliš vlhké, aby sa neznížila koncentrácia aktívneho roztoku. Do odmernej nádoby (súčasť štartovacieho balíka) nalejeme 50 ml aktívneho roztoku. Prilejeme 70 ml vody a dobre premiešame. Roztok nad vhodnou nádobou rovnomerne rozdelíme na pruhy obväzu, pričom dbáme, aby sa dôsledne zvlhčili aj hlbšie vrstvy. Odmerané množstvo (spolu 120 ml) vystačí na napustenie troch obväzov. V prípade objemnejších osôb, kde potrebujeme viac obväzového materiálu, musíme adekvátne zvýšiť aj množstvo roztoku.

Na ošetrované miesto v tenkej vrstve nanesieme adekvátne aromatické oleje a jemne ich vmasírujeme do pokožky. Pri výskyte krčových žíl, metličkových cievok alebo hematómu na problematické miesta lokálne aplikujeme Ice Gel, ktorý zabezpečí, aby tieto miesta zostali chladné.

Pripravené vlhké obväzy bezprostredne od oblasti nad kolenami navinieme na stehná, zadok a brucho, pokiaľ možno rovnobežne špirálovito, aby pokryli každú časť tela v problémových partiách. Bandážovanie sa vykonáva v stoji, čo najpevnejšie smerom zvnútra von, ale s ohľadom na citlivé miesta mäkkého tkaniva. Bandážujeme vždy smerom od kolien k žalúdku a v závislosti od typu postavy použijeme 3 – 4 obväzy.

Už samotné správnou technikou zavinuté obväzy zvyšujú pevnosť spojivového tkaniva. Môžeme aplikovať silné krížové brušné bandážovanie, resp. tzv. spevňujúce plienkové bandáže previnuté medzi nohami na zdvihnutie zadočku.

Po zavinutí klienta uložíme do ležiacej polohy, zavinuté časti tela zabalíme do igelitovej fólie. Prikryjeme ľahkou dekou a cca. 45 – 50 minút necháme zábal pôsobiť.
Po uplynutí tejto doby obväzy odstránime a podľa individuálnych vlastností kože ukončíme procedúru nanesením vhodného špeciálneho krému.

Je dôležité upozorniť klienta, že 3 – 5 hodín následne po ukončení procedúry nie je vhodné sprchovanie tela, čo zároveň znamená, že miesto ošetrenia (salón) nemusí disponovať touto možnosťou. Značnou výhodou v porovnaní s inými technikami bandážovania je, že aromatické oleje sú hydrofilné, teda dokonale sa vstrebávajú do pokožky, obväzový materiál pri viazaní nekvapká a účinné látky nanesené v závere ošetrenia rýchlo vsiaknu do pokožky, teda salón nevyžaduje mimoriadne upratovanie. Bandáže sa ľahko udržujú a vzhľadom na výbornú kvalitu ich možno použiť opakovane.

Kontakt

Mgr. STELLA PERHÁČOVÁ
Lektor,školiteľ
a obchodný zástupca
pre oblasť kozmetiky
a prístrojových ošetrení

Telefónne: +421 949 762052, +421 944 259578
Adresa: Estetic Partner, s.r.o.,
Drieňová 34, 821 02 Bratislava, Slovakia

  Napíšte nám

  Vaše meno*

  Váš email*

  Vaše telefónne číslo

  Vaša správa

  Predmet - Request for information about product

  TECHNICKÝ POPIS VÝROBKU

  Výrobca

  Wiener Kosmetikum

  Kontakt

  Mgr. STELLA PERHÁČOVÁ
  Lektor,školiteľ
  a obchodný zástupca
  pre oblasť kozmetiky
  a prístrojových ošetrení

  Telefónne: +421 949 762052, +421 944 259578
  Adresa: Estetic Partner, s.r.o.,
  Drieňová 34, 821 02 Bratislava, Slovakia

   Napíšte nám

   Vaše meno*

   Váš email*

   Vaše telefónne číslo

   Vaša správa

   Predmet - Request for information about product

   document.getElementById( "ak_js_2" ).setAttribute( "value", ( new Date() ).getTime() );

   TOP