EunSung Vital Injector 2

EunSung

Prístroj Vital Injector 2 Vám ponúka najaktuálnejšie vymoženosti mezoterapie. Novinkou prístroja je vyspelý mechanizmus zabraňujúci infekcii, ktorý zahŕňa jednorazový filter a vymeniteľné ochranné puzdro na aplikačnú ihlu. Hlavica špeciálne navrhnutého systému vstrekovania piatimi aplikačnými ihlami pomocou vákua nadvihne pokožku, aby sa bezbolestne a bezpečne ošetrili aj také citlivé miesta, ako napr. oblasti nad kosťou. Konštrukcia aplikačnej pištole prístroja Vital Injector 2 umožňuje, aby sa účinná látka pri nástrele dávkovala precízne, v rovnakom čase a v rovnakom množstve, v prednastavenom časovom intervale do primeranej hĺbky pokožky. V dôsledku toho sa minimalizujú materiálové straty, pretože neunikne ani kvapka účinnej látky.
Pištoľ je ideálna na aplikáciu mezoterapeutických látok, na tzv. Drakula terapiu, na transport výplňových materiálov kvapalnej konzistencie, na rovnomerné rozdelenie vitamínov, terapeutických koktailov a pod. v žiadúcich vrstvách kože, resp. vlasovej pokožky hlavy (temena).

Použitie: mezoterapia (ihlové podanie účinnej látky), redukcia vrások, facelift, omladenie tváre, ošetrenie vlasovej pokožky hlavy (temena).

Kategória: Značka:

POPIS VÝROBKU

pristroj-vital-injector-2Mezoterapeutický prístroj Vital Injector 2

Najvýznamnejšou novinkou prístroja Vital Injector 2 v porovnaní s prístrojom Vital Injector je vyspelejší mechanizmus obrany pred infekciami. Obranný mechanizmus prístroja Vital Injector 2 obsahuje jednorazový filter umiestnený na pravej strane, do ktorého silný tlak vákua vysaje nečistoty. Súčasťou mechanizmu je aj individuálne meniteľné puzdro na ochranu aplikačnej ihly, ktorým sa predchádza prenosu infekcie z jedného klienta na druhého. V hrote pištole podobne ako pri predchádzajcom modeli prístroja Vital Injector 2 sa nachádza päť mezoterapeutických ihiel, ktoré precízne, v rovnakom čase a rovnakom množstve dávkujú účinnú látku v rámci jedného nástrelu do žiadúcich vrstiev pokožky. Nastavenie umožňuje zadefinovať, za aký čas majú ihly aplikovať náplň obsahujúcu zmes pre jeden cyklus nástrelu. S prístrojom Vital Injector 2 sa minimalizujú materiálové straty, pretože počas aplikácie neunikne ani jedna kvapka účinnej látky.
Prístroj je ideálny na transport mezoterapeutických látok, na drakula terapie, na transport výplní kvapalnej konzistencie, rovnomerné dávkovanie vitamínov, terapeutických koktailov a pod. v žiaducich hĺbkach pokožky alebo vlasovej pokožky hlavy (temena). Pohodlná manipulácia vďaka väčšiemu LCD displeju.

Výhody prístroja

 • lepšia ochrana pred infekciou zabezpečená jednorazovým filtrom
 • odfiltrovanie prípadných nečistôt znižuje riziko upchatia
 • precízne dávkovanie účinnej látky
 • presne riadené dávky
 • minimálne straty materiálu
 • menšia bolesť
 • pohodlné a rýchle ošetrenie aj v najcitlivejších miestach
 • ľahko ovládateľná, veľká LCD obrazovka

Aplikačné možnosti

 • mezoterapia (aplikačná ihla na transport účinnej látky)
 • redukcia vrások
 • facelifting
 • omladenie tváre
 • ošetrenie vlasovej pokožky hlavy (temena)

Charakteristiky

Rýchlejšie ošetrenia

V hrote pištole Vital Injector 2 sa nachádza päť mezoterapeutickcýh ihiel, ktoré pri stlačení spúšte transportujú rovnakú dávku účinnej látky naraz, v rovnakom množstve a do tej istej hĺbky. Týmto spôsobom môžete pracovať pri ošetrení päťkrát rýchlejšie ako s tradičnou ihlou. Okrem toho možno predísť neistote v poslednej fáze ošetrenia vyplývajúcej z únavy. Môžete prednastaviť aj to, ako dlho majú ihly zotrvať v pokožke, teda dĺžku nástrelu.

Stanovenie jednej dávky s lekárskou presnosťou

Ošetrovacia hlavica prístroja je vybavená presným servo piestom, ktorý transportuje do pokožky presne preddefinovanú dávku účinnej látky. Dávkovanie účinnej látky je sofistikované, pri jednom nástrele je určené množstvo liečiva z jednej ihly (teda v jednom bode) 1-6 μl, čo znamená, že 1 ml účinnej látky sa môže dodať do pokožky pomocou 33 – 200 nástrelov, spolu v 165 – 1000 bodoch. Ďalšou výhodou presného dávkovania sú minimálne straty, pretože stanovená dóza je presnejšia ako pri manuálnom dávkovaní.
Vital-injector-2-technology

Rovnomerné rozdelenie účinnej látky

Keďže všetkých 5 ihiel sa po celú dobu ošetrenia nachádza v rovnakej vzdialenosti od seba, zariadenie dokáže presne zaznamenať informácie o počte nástrelov a vákuum zase umožní jednoznačne vidieť miesta pokrytia nástrelmi, preto dávky účinnej látky možno úplne rovnomerne rozptýliť na konkrétnej ošetrovanej ploche.

Menšia bolesť, vyššia bezpečnosť aj v chúlostivých oblastiach

Do hrotu zariadenia Vital Injector 2 bola zabudovaná vákuová funkcia, ktorá s nastaviteľnou intenzitou vsaje kožu pred zavedením ihly. Umožní Vám to pracovať aj v najchúlostivejších partiách (vrásky na čele, očné okolie, ruky atď.) bez obáv, že poškodíte hlbšie vrstvy a spôsobíte bolesť alebo krvácanie v danej oblasti.

Široké spektrum možností konfigurácie

Prístroj Vital Injector 2 disponuje množstvom parametrov, ktoré môžete nastaviť konkrétne s ohľadom na požiadavky klienta, vlastnosti účinnej látky a ciele ošetrenia. Typ striekačky je samostatne nastaviteľný podľa hĺbky prieniku, režimu prevádzky, dávky, rýchlosti nástrelu a úrovne použitého vákua.

Mimoriadne jednoduchá obsluha

Napriek tomu, že prístroj Vital Injector 2 ponúka pestrú škálu konfigurácií, jeho obsluha a používanie je mimoriadne jednoduché. Hrot a striekačku možno vymeniť takmer jediným pohybom ruky, na dotykovej obrazovke bleskovo nastavíte všetky parametre ošetrenia, ktoré následne môžete sledovať na LCD displeji pištole počas celej doby ošetrenia.
Rovnako môžete sledovať aj množstvo nástrelov počas jednotlivých zákrokov. Pri navrhovaní pištole vývojári mali neustále na zreteli komfort obsluhy. Ošetrovacia hlavica je preto ľahká, dobre polohovateľná, ergonomická. Prístroj ponúkame s estetickým kolieskovým podstavcom, takže Vital Injector 2 môžete podľa potreby pohodlne premiestňovať na ďalšie pracoviská.

Širokospektrálne možnosti ošetrenia

Prístroj je vhodný aj na aplikáciu účinných látok (napr. kyseliny hyaluronovej) so strednou, resp. nízkou molekulovou hmotnosťou (20 mg/ml). Vzhľadom na veľkú variabilitu hĺbky prieniku účinnej látky je vhodný aj na lokálne ošetrenie, rovnako ako na zjemnenie strií.

Pohodlné ovládanie – Vital Injector 2

Vital-injector-2-pohodlne-ovladanie

Ošetrovacia hlavica – Vital Injector 2

Vital-injector-2-osetrovacia-hlavica

 

Kontakt

Mgr. STELLA PERHÁČOVÁ
Lektor,školiteľ
a obchodný zástupca
pre oblasť kozmetiky
a prístrojových ošetrení

Telefónne: +421 949 762052, +421 944 259578
Adresa: Estetic Partner, s.r.o.,
Drieňová 34, 821 02 Bratislava, Slovakia

  Napíšte nám

  Vaše meno*

  Váš email*

  Vaše telefónne číslo

  Vaša správa

  Predmet - Request for information about product

  TECHNICKÝ POPIS VÝROBKU

  Výrobca

  EunSung

  Názov

  Vital Injector 2

  Informácie o ihle

  31 G, multi-pin s 5 ihlami

  Prevádzková hĺbka

  0 – 5 mm (0,2 mm kroky)

  Typ striekačky

  1 cc, 3 cc, 5 cc

  Prevádzkový režim

  1 nástrel, kontinuálny

  Sieťové napätie

  240 V / 50-60 Hz

  Rozmery (Š x H x V)

  vstrekovač: 293 x 49 x 168 mm
  základná jednotka: 333 x 298 x 130 mm

  Displej

  1,-palcový LCD na pištoli
  5,0-palcový dotykový LCD na základnej jednotke

  Hmotnosť

  4,7 kg (zákl. jednotka + vstrekovač)

  Kontakt

  Mgr. STELLA PERHÁČOVÁ
  Lektor,školiteľ
  a obchodný zástupca
  pre oblasť kozmetiky
  a prístrojových ošetrení

  Telefónne: +421 949 762052, +421 944 259578
  Adresa: Estetic Partner, s.r.o.,
  Drieňová 34, 821 02 Bratislava, Slovakia

   Napíšte nám

   Vaše meno*

   Váš email*

   Vaše telefónne číslo

   Vaša správa

   Predmet - Request for information about product

   document.getElementById( "ak_js_2" ).setAttribute( "value", ( new Date() ).getTime() );

   TOP