EunSung MagicPolar, multipolárny RF prístroj

EunSung

S týmto high-tech zariadením môžete dosiahnuť výraznejšie výsledky ako konkurencia, ktorá používa menej moderné technológie. Rádiofrekvenčný (RF) prístroj Eunsung Magicpolar aplikuje najmodernejšiu skutočnú hexapolárnu rádiofrekvenčnú technológiu striedavej polarity, ktorá je v súčasnej dobe najprogresívnejšou technológiou.

Použitie: odbúravanie tuku, redukcia konfekčnej veľkosti, redukcia celulitídy, elasticita a spevnenie pleti, omladenie tváre, rekonštrukcia kolagénu, omladenie vlasovej pokožky, stimulácia rastu vlasov.

POPIS VÝROBKU

Hexapolárna RF a svetelná terapia

 

Eunsung-MagicPolarInovatívna hexapolárna RF

Prístroj Magicpolar funguje na báze najvyspelejšej skutočnej hexapolárnej RF technológie, ktorá z hľadiska bezpečnosti, účinnosti a pocitu pri ošetrení ďaleko predstihla svojich predchodcov. Vzhľadom na to, že energia sa prenáša medzi elektródami, zostáva sústredená výlučne v cieľovej oblasti.

Pri tzv. monopolárnej rádiofrekvencii prvej generácie pôsobí na celý ľudský organizmus výkon niekoľko sto wattov, ktorého fyziologické dôsledky sú z dlhodobého hľadiska nepredvídateľné. Pri ošetrení vzniká obyčajne nepríjemný pocit veľkého tepla. Na obhájenie monopolárnej rádiófrekvencie predajcovia zastaraných zariadení obyčajne uvádzajú, že dokázateľne práve táto metóda je najúčinnejšia na odbúranie maximálneho množstva tuku za istú časovú jednotku. Vzhľadom na niekoľkostowattový výkon je to skutočne tak, no okrem krátkeho času pôsobenia je podstatne dôležitejším faktorom pocit komfortu a bezpečnosti. Pokročilejšie rádiofrekvenčné metódy – za iba trochu dlhší čas – sú schopné vyprodukovať minimálne rovnako kvalitné výsledky bez zdravotných rizík a nepríjemného pocitu počas ošetrenia.

Takzvaná bipolárna rádiofrekvencia druhej generácie je z fyziologického hľadiska bezpečným riešením, pri ktorom rádiofrekvenčný prúd prúdi medzi pólmi ošetrovacej hlavice a neprenikne do ostatných častí tela. V dôsledku toho na dosiahnutie rovnakých výsledkov ako pri RF prvej generácie je potrebné podstatne menšie množstvo energie a ošetrenie je oveľa komfortnejšie. Pri tomto systéme pôsobí rádiofrekvenčný prúd výhradne v rovine medzi dvoma pólmi a v zadefinovanej hĺbke.

Eunsung-MagicPolar-hexapolarna

Pri takzvanej tripolárnej rádiofrekvencii tretej generácie prúdi rádiofrekvenčný prúd medzi troma pólmi a vytvára priestorové prúdenie, no stále iba v jednej zadefinovenej hĺbke.

Štvrtá – v súčasnosti najpokročilejšia – generácia predstavuje pravý šesťpólový systém (nie je to ekvivalent dvojnásobného trojpólového riešenia), ktorý rovnomernou distribúciou energie do priestoru a do rôznych hĺbok eliminuje koncentráciu tepla v jednom bode, v dôsledku čoho je možné do cieľovej oblasti dodať väčšie množstvo energie s maximálnou účinnosťou a súčasne aj príjemným pocitom z ošetrenia.

V ostatnom období sa objavili viac ako šesťpólové (sedem- alebo osempólové) rádiofrekvenčné zariadenia, ktoré funkčne zodpovedajú dvoj- a trojpólovým systémom a zvyčajne nedokážu zabezpečiť variabilnú hĺbku distribúcie energie.

Pomocou 3 hlavíc rôznych rozmerov je možné distribuovať kontrolované množstvo energie do rôznych vrstiev pokožky.

Aplikačné možnosti

 • odbúranie tuku
 • zníženie konfekčnej veľkostis
 • ošetrenie pomarančovej pokožky
 • elasticita a napnutosť pleti
 • omladenie tváre, rekonštrukcia kolagénu
 • omladenie pokožky hlavy, stimulácia rastu vlasov

Výhody prístroja

 • maximálna účinnosť a bezpečnosť bez sprievodnej bolesti
 • vyspelá multipolárna RF technológia obohatená o svetelnú terapiu
 • okamžité, optimálne výsledky
 • rozmanité možnosti ošetrenia pomocou troch rôznych hlavíc
 • ľahká obsluha
 • zabudované meranie teploty

Zabudovaný teplomer

Prístroje EunSung MagicPolar majú jedinečný vstavaný snímač teploty. Počas ošetrení je to mimoriadne dôležitý faktor, pretože umožňuje precíznu a priebežnú kontrolu teploty nielen na povrchu, ale zároveň aj v hlbších vrstvách pokožky, kde sa v dôsledku RF vytvára tepelný efekt. Je to jeden z dôležitých aspektov na dosiahnutie optimálnych výsledkov. Tým sa zabráni neúspechu, neúčinnej liečbe (pre príliš nízku prevádzkovú teplotu), na druhej strane aj prehriatiu, tepelnému poškodeniu klientovej pokožky (pre príliš vysokú prevádzkovú teplotu).

Princíp fungovania

Tvarovanie postavy a liečba celulitídy

V dôsledku rádiofrekvencie s intenzitou 1 Mhz sa tukové bunky v hlbších vrstvách pokožky zohrejú a urýchli sa ich prirodzený metabolizmus. Riadený prívod tepla spôsobuje intenzívny prienik voľných mastných kyselín cez bunkovú membránu tukových buniek do medzibunkového priestoru. Tuk sa odvádza do lymfatického a žilového systému a cez vylučovací systém opúšťa telo. Znížením veľkosti tukovej bunky sa opäť rozbieha mikrocirkulácia a prietok lymfy v danej oblasti, metabolické procesy sa obnovujú. V dôsledku toho sa znižuje celulitída a výskyt lokálnych tukových zásob.

Omladenie tváre, spevnenie pleti a redukcia vrások

Pri rádiofrekvenčnom ošetrení sa pôsobením tepla kolagénové vlákna, ktoré spevňujú pokožku, zmrštia, čo sa bezprostredne odrazí vo viditeľnom napnutí pleti. Rádiofrekvencia s intenzitou 2 MHz je ideálna na stimuláciu metabolizmu fibroblastových buniek a z dlhodobého hľadiska podporuje rekonštrukciu kolagénu, vplýva na pevnejší, mladistvejší vzhľad tváre.

Každá ošetrovacia hlavica je vybavená LED svetelnou terapiou. Červené svetlo zabudované do veľkej a strednej hlavice má prostredníctvom zvýšenia produkcie ATP (bunkovej energie) blahodarný vplyv na omladenie bunkových zásob, modré svetlo zabudované do malej hlavice je účinným doplnkom liečby akné so sprievodným dezinfekčným účinkom na pokožku.

Rádiófrekvenčné ošetrovacie hlavice Magic Polar

radiofrekvencne-osetrovacie-hlavice-magicpolar-eunsungeunsung-osetrovacie-hlavice

Obsluha MagicPolar RF

eunsung-magicpolar-screen
INTELIGENTNÁ TECHNOLÓGIA S DOTYKOVÝM DISPLEJOM

 • „true color” dotykový displej, uhlopriečka 18 cm
 • inteligentný interface pre jednoduchšiu obsluhu
 • prednastavené stupne energie
 • jednoduché nastavenia
Kontakt

Mgr. STELLA PERHÁČOVÁ
Lektor,školiteľ
a obchodný zástupca
pre oblasť kozmetiky
a prístrojových ošetrení

Telefónne: +421 949 762052, +421 944 259578
Adresa: Estetic Partner, s.r.o.,
Drieňová 34, 821 02 Bratislava, Slovakia

  Napíšte nám

  Vaše meno*

  Váš email*

  Vaše telefónne číslo

  Vaša správa

  Predmet - Request for information about product

  TECHNICKÝ POPIS VÝROBKU

  Výrobca

  EunSung

  Názov

  Magicpolar

  Sieťové napätie

  110 V ~ 240 V // 50/60 Hz

  Výkon

  80 W

  Rádiofrekvencia

  1 Mhz & 2 Mhz

  Rozmery (Š x H x V)

  320 x 415 x 330 mm

  Interface

  18 cm dotyková obrazovka

  Hmotnosť

  7,5 kg

  Kontakt

  Mgr. STELLA PERHÁČOVÁ
  Lektor,školiteľ
  a obchodný zástupca
  pre oblasť kozmetiky
  a prístrojových ošetrení

  Telefónne: +421 949 762052, +421 944 259578
  Adresa: Estetic Partner, s.r.o.,
  Drieňová 34, 821 02 Bratislava, Slovakia

   Napíšte nám

   Vaše meno*

   Váš email*

   Vaše telefónne číslo

   Vaša správa

   Predmet - Request for information about product

   document.getElementById( "ak_js_2" ).setAttribute( "value", ( new Date() ).getTime() );

   TOP