EunSung LipoZero špeciálny prístroj na tvarovanie postavy a ošetrenie tváre

EunSung

EunSung LipoZero je profesionálny prístroj s moderným dizajnom na komplexné odbúranie tukov a tvarovanie postavy s komfortnými ergonomickými hlavicami, ktoré kombinujú technológie rádiofrekvencie, kavitácie, soft-lasera, vákua a LED fototerapie. Zariadenie je vybavené všetkými potrebnými technológiami, ktorých aplikácia Vám umožní poskytovať klientom komplexné riešenie na tvarovanie postavy.

Použitie: odbúranie tukov, tvarovanie postavy, zníženie konfekčnej veľkosti, ošetrenie celulitídy, strií, čistenie a detoxikácia, napnutie a spevnenie pokožky, omladenie pleti.

POPIS VÝROBKU

EunSung LipoZeroEunSung LipoZero – 5 špeciálnych technológií na tvarovanie postavy a ošetrenie tváre v jedinom profesionálnom prenosnom zariadení!

EunSung LipoZero integruje päť mimoriadne účinných technológií na tvarovanie postavy v jedinom ošetrovacom systéme. Kombinovaním rádiofrekvencie, kavitácie, soft-laserovej, vákuovej a LED fototerapie ošetrovacie hlavice zariadenia umožňujú dosiahnuť znamenité, mimoriadne efektné výsledky v oblasti odbúravania tukov a tvarovania postavy. Toto zariadenie je preto veľmi atraktívnou investíciou pre odborníkov z oblasti starostlivosti o telo.

Výhody zariadenia

 • hlavice zariadenia integrujú 5 osvedčene účinných technológií tvarovania postavy (RF, kavitácia, soft-laser, vákuum a LED)
 • vhodné na ošetrenie tváre i tela
 • umožňuje veľkolepé výsledky v oblasti zoštíhľovania pri kratšej dobe ošetrenia
 • v závislosti od zdravotného stavu klienta možno niektoré technológie vypnúť, resp. aplikovať aj samostatne
 • rozmerovo kompaktné, mobilné zariadenie
 • pôsobivý prepracovaný dizajn a moderný vzhľad
 • ľahko ovládateľný prístroj s jednoduchým nastavením

Možnosti aplikácie

 • odbúranie tukov
 • tvarovanie postavy
 • zníženie konfekčnej veľkosti
 • ošetrenie celulitídy
 • ošetrenie strií
 • očista a detoxikácia
 • napnutie tváre a pokožky
 • omladenie tváre a pokožky

Princíp fungovania prístroja

Prístroj EunSung LipoZero na odbúranie tukov a tvarovanie postavy funguje na báze kombinácie rádiofrekvencie, kavitácie, soft-lasera, vákuovej a LED technológie na dosiahnutie rýchlejších a pôsobivejších výsledkov.

Rádiofrekvencia

EunSung LipoZero - rádiófrekvenciaMultipolárna rádiofrekvenčná energia prístroja EunSung LipoZero preniká bezbolestne do kožného tkaniva, ako aj do podkožných tukových vrstiev. Efekt hĺbkového ohrevu urýchľuje prirodzený metabolický proces tukových buniek. V dôsledku kontrolovanej tepelnej emisie voľné mastné kyseliny sa cez bunkovú membránu intenzívne vyplavujú do medzibunkového priestoru. Tuk sa cez lymfatický a žilový systém vylúči z tela vylučovacou sústavou. Pokles objemu tukových buniek v danej oblasti spôsobí obnovenie mikrocirkulácie a lymfatického obehu, ako aj metabolických procesov. V dôsledku toho sa zmierňuje celulitída a výskyt lokálnych tukových depozitov.

Kavitácia

EunSung LipoZero - kavitáciaKavitácia je fyzický jav. Počas ošetrenia vytvára ošetrovacia hlavica LipoZero, ktorá emituje ultrazvukové vlny, obrovské množstvo mikrobublín v medzibunkovom priestore. V dôsledku parciálnych tlakových zmien vyvolaných ultrazvukovými vlnami bubliny prasknú a pri vzájomnom synergickom stretnutí tlakové vlny rozbijú bunkové membrány. Triglyceridy obsiahnuté v bunkách prúdia do medzibunkového priestoru a odtiaľ sa prostredníctvom vylučovacej sústavy prirodzenou cestou vylúčia z tela.

Soft-laser

EunSung LipoZero - soft-laserŠpeciálne laserové svetlo ošetrovacej hlavice LipoZero napomáha a zosilňuje efekt rádiofrekvenčného odbúrania tuku, pričom červené laserové svetlo zároveň pôsobí pozitívne a omladzujúco na celé kožné tkanivo. Soft-laser zvyšuje priepustnosť bunkových membrán tukových buniek a uľahčuje vyplavovanie mastných kyselín, ktoré sa skvapalňujú pôsobením rádiofrekvenčnej tepelnej energie, do medzibunkového priestoru, v dôsledku čoho sa znižuje rozsah tukových buniek. Voľné mastné kyseliny opúšťajú organizmus prirodzenou cestou cez kanáliky vylučovacej sústavy. Okrem toho intenzívne červené svetlo laserových diód zintenzívňuje metabolizovanie kožných buniek (stimuluje produkciu ATP), a tým pôsobí na spevnenie a omladenie pleti.

Vákuum

EunSung LipoZero - vákuumV dôsledku veku, chorôb, liekov, stresu, nesprávneho stravovania, fajčenia, konzumácie alkoholu a absencie pohybu sa v organizme hromadia balastové odpadové látky. Tieto látky silno inhibujú prirodzené pôsobenie kolagénu a elastínu, čo spôsobuje ochabnutý, ovisnutý stav spojivového tkaniva a pokožky. V konečnom dôsledku vedie tento proces k stále závažnejším problémom s celulitídou.
Pulzná vákuová masáž ošetrovacou hlavicou LipoZero zlepšuje cirkuláciu krvi a lymfy, čo má mimoriadne prospešný fyziologický účinok na metabolizmus buniek a tkanív, podporuje odvádzanie odpadových balastných látok a okrem toho odbúrava nahromadené tuky. Intenzívne zvýšenie cirkulácie lymfy má v medzibunkovom priestore a medzi lymfatickými cievami silno čistiaci účinok a znižuje edémy.

Terapia červeným a modrým svetlom

EunSung LipoZero - LEDObidve hlavice prístroja EunSung LipoZero umožňujú LED fototerapiu modrým a červeným svetlom, ktorá má všeobecne pozitívny vplyv na kožné tkanivo. Červené (620 nm) LED svetlo zintenzívňuje produkciu ATP (bunkovej energie) a pozitívne pôsobí na omladenie bunkovej populácie, zatiaľ čo modré (415 nm) LED svetlo je účinným doplnkom ošetrenia akné so súčasným antiseptickým účinkom na pokožku.

Ošetrovacie hlavice prístroja LipoZero

Prístroj má príjemné uchopenie, ergonomický dizajn, disponuje ovládacími hlavicami s jednoduchým použitím.

Ošetrovacia hlavica Lipozero integrujúca štyri technológie

lipozero-4in1-handpiece

Štyri synergické technológie v jedinej hlavici (ošetrovacia hlavica „4 v jednom“)
EunSung LipoZero Radiofrequency

Rádiofrekvencia

EunSung LipoZero Cavitation

Ultrazvuková kavitácia

EunSung LipoZero Low Level Laser

Soft-laser

EunSung LipoZero LED

LED (červené a modré)

Ošetrovacia hlavica Lipozero integrujúca tri technológie

lipozero-3in1-handpiece

Ošetrovacie hlavice integrujúce tri technológie
 • Ošetrovacia hlavica veľká: výborná aplikácia na odbúranie tuku, ošetrenie pomarančovej pokožky a zníženie objemu väčších telových partií.
 • Ošetrovacia hlavica stredná alternatívna: výborná aplikácia na odbúranie tuku, ošetrenie pomarančovej pokožky a zníženie objemu viac fragmentovaných telových partií (napr. ramená, nohy), ako aj na zdvihnutie a spevnenie väčších partií tváre (napr. líca).
 • Ošetrovacia hlavica malá: vhodná na ošetrenie tváre. Pri face-liftingu, ošetreniach proti vráskam, pôsobí na spevnenie pleti a stimuláciu kolagénu.
Tri synergické technológie v jedinej hlavici (ošetrovacia hlavica „3 v jednom“)
EunSung LipoZero Radiofrequency

Rádiofrekvencia

EunSung LipoZero Vacuum

Vákuum

EunSung LipoZero LED

LED (modré a červené)

Kontakt

Mgr. STELLA PERHÁČOVÁ
Lektor,školiteľ
a obchodný zástupca
pre oblasť kozmetiky
a prístrojových ošetrení

Telefónne: +421 949 762052, +421 944 259578
Adresa: Estetic Partner, s.r.o.,
Drieňová 34, 821 02 Bratislava, Slovakia

  Napíšte nám

  Vaše meno*

  Váš email*

  Vaše telefónne číslo

  Vaša správa

  Predmet - Request for information about product

  TECHNICKÝ POPIS VÝROBKU

  Výrobca

  EunSung

  Názov

  LipoZero

  Typy technológií

  RF, ultrazvuková kavitácia, soft-laser, LED fototerapia, vákuum

  Rádiofrekvencia

  0,8 MHz

  Kavitácia

  35 – 45 kHz

  Soft-laser

  650 – 660 nm

  LED svetelná terapia

  Modrá (415nm) a Červená (620 nm)

  Rozmery (Š x H x V)

  360 x 415 x 225 mm

  Hmotnosť

  8,5 kg

  Kontakt

  Mgr. STELLA PERHÁČOVÁ
  Lektor,školiteľ
  a obchodný zástupca
  pre oblasť kozmetiky
  a prístrojových ošetrení

  Telefónne: +421 949 762052, +421 944 259578
  Adresa: Estetic Partner, s.r.o.,
  Drieňová 34, 821 02 Bratislava, Slovakia

   Napíšte nám

   Vaše meno*

   Váš email*

   Vaše telefónne číslo

   Vaša správa

   Predmet - Request for information about product

   document.getElementById( "ak_js_2" ).setAttribute( "value", ( new Date() ).getTime() );

   TOP