STR-Solution – sterilizácia priestorov

STR-Solution logo

Okamžite ničí vírusy a iné patogény vo vzduchu i na povrchu stien, zariadenia a predmetov. Bez filtrácie, bez chemikálií a nežiadúcich účinkov pre prítomné osoby. Emisiou aktívnych iónov prostredníctvom fotokatalyzátora dokonale ochráni vaše zdravie pred vírusom COVID 19, SARS, MERS plesňami a ďalšími patogénmi. Prešiel laboratórnymi testmi v USA (MICROBAC Laboratories INc.) a je vybavený CE certifikátom.
Model STR Solution KSV 1000 sterilizuje interér o veľkosti 100 m2 alebo 250 m3. Vhodný pre ambulancie, nemocnice, kancelárie, čakárne, reštaurácie, školy, obchodné priestory, prevádzky služieb, domácnosti, dopravné prostriedky a pod. Vytvorte bezpečné prostredie pre seba, svojich spolupracovníkov a klientov. Zabezpečíte si tak konkurenčnú výhodu na najbližšie roky.

STR-Solution je ideálne riešenie na sterilizáciu týchto priestorov:
Štátne, komunitné inštitúcie: školy, nemocnice, vládne úrady, parlamentné priestory, súdy, knižnice, divadlá, škôlky, kostoly, obecné úrady, orgány verejného poriadku a bezpečnosti, vojenské inštitúcie.
Pre podniky: kancelárie, pracoviská, zákaznícky priestor bánk, zákaznícky priestor poskytovateľa služieb, trhy, obchody s potravinami, drogérie, nákupné centrá, kluby, kasína, telocvične, kiná, herne, súkromné ordinácie, kozmetické salóny, kúpele, hotely, kaviarne, reštaurácie, priemyselné zariadenia, poľnohospodárske objekty.
Súkromné použitie: obytné domy, rodinné domy.

Viac info